UKE zrobi TP świąteczny "prezent"

Newsy
Żródło: Rzeczpospolita
Opinie: 4
Opinie: 4

Według dziennika Rzeczpospolita, już w najbliższy poniedziałek Urząd Komunikacji Elektronicznej zdecyduje o podzieleniu Telekomunikacji Polskiej. W strukturach operatora wydzielona zostanie jednostka zarządzająca liniami abonenckimi, która na tych samych zasadach będzie je udostępniać własnemu działowi sprzedaży detalicznej, jak i konkurentom TP. Według UKE to gwarancja, że TP nie będzie dyskryminować operatorów alternatywnych.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  ttt pisze: 2008-12-14 10:43
  To nie żadna niespodzianka. Od dawna wiadomo, że Streżyńska podzieli TP. Czy to będzie zgodne z prawem, czy też nie, nieważne.
  0
 • Users Avatars Mini
  Bartek pisze: 2008-12-15 15:04
  Ważne, że klienci na tym zyskają :)
  0
 • Users Avatars Mini
  ShAMAN pisze: 2008-12-15 19:54
  "Bartek" - a którzy klienci? skąd taki wniosek? bo z lakoniczności twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie przeczytałeś treści oświadczenia. moim skromnym zdaniem zyskają tylko pasożyty typu NETIA i inne takie, ale na pewno nie klienci. mówi się o potrzebie inwestowania i kto będzie inwestował? NETIA? DIALOG? czy może sądzisz że TPsa będzie wykładać grubą kasę na nowe łącza po to, żeby później móc od "siebie" wykupić dostęp do nich po "preferencyjnych" stawkach??
  0
 • Users Avatars Mini
  Wittt pisze: 2008-12-15 20:30
  Zgadza się! - Po co dzielić TP S.A.??? Żeby Tele 2 (niby Netia) mogło jeszcze bardziej oszukiwać klientów??? Czy ktoś słyszał, żeby Tele 2 założyło nową czy choćby naprawiło "starą" linię? To co to za operator? Dlaczego im się nikt nie dobiera do d... tylko cały czas walą w bogu ducha winną tepse... .
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: