Ulepszono mTraffic.pl - najlepszy serwis mobilny dla kierowców

Newsy
Opinie: 0

Twórcy serwisu Targeo.pl udostępnili nową wersję serwisu mobilnego mTraffic.pl dla iPhone, iPad i Android. Umożliwia ona sprawdzenie na mapie bieżących informacji o natężeniu ruchu drogowego i zamkniętych odcinkach dróg, a także wyszukiwanie adresów w całej Polsce oraz lokalizowanie własnej pozycji na mapie.

Nowa wersja mTraffic.pl ma całkowicie nowy, dotykowy interfejs opracowany z myślą o użytkownikach nowoczesnych smartfonów, takich jak iPhone czy telefony z systemem Android. Dotykowa mapa została rozszerzona na cały ekran, a dostępna w górnym pasku wyszukiwarka miejscowości i adresów umożliwia teraz także wyszukiwanie miejsc użyteczności publicznej, atrakcji turystycznych i firm w bazie obejmującej łącznie ponad 600 tysięcy punktów.

Funkcja „lokalizuj” centruje mapę na obecnej pozycji użytkownika – w zależności od typu telefonu, są to dane z wbudowanego odbiornika GPS lub pozycja wyznaczona w oparciu o stacje bazowe telefonii komórkowej. Dzięki temu można szybko i wygodnie sprawdzić, które drogi w okolicy są zakorkowane i w jakim stopniu. Mając takie informacje kierowca stojący w korku może zdecydować czy lepiej poczekać, czy spróbować objazdu bocznymi drogami.

Targeo przetwarza w czasie rzeczywistym dane o prędkościach z ponad 80 tys. pojazdów, które łącznie przejeżdżają po polskich drogach niemal 4 miliony kilometrów dziennie, a także dane od użytkowników systemu AutoMapa Traffic. Już po kilku minutach są one uwzględnione w aktualnej sytuacji drogowej pokazywanej na mapie Targeo.pl i w mobilnej wersji – mTraffic.pl.

Aby sprawdzić aktualną sytuację drogową wystarczy uruchomić przeglądarkę mobilną w telefonie i wpisać adres mTraffic.pl – jeśli użytkownik korzysta z iPhone’, iPada lub telefonu z Android, automatycznie zostanie uruchomiona nowa wersja serwisu. Dostęp do mTraffic.pl jest bezpłatny i można z niego korzystać we wszystkich sieciach komórkowych.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: