Umowa Plusa z BRE Bankiem na 5 lat

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 8
Opinie: 8

Komunikat prasowy Polkomtelu w sprawie podpisania umowy ze spółką BRE Banku:

13 grudnia 2006 r.

Rozpoczęcie współpracy między mBank a Polkomtel SA

Polkomtel SA i emFinanse sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy, której efektem jest rozpoczęcie działalności przez mBank mobile, nowego operatora telekomunikacyjnego.

Umowa umożliwia przyszłym klientom mBank mobile dostęp do usług oferowanych przez sieć Plus – połączeń głosowych, SMS, MMS, przekazu danych, a także roamingu zagranicznego.

„Zawarcie tej umowy to kolejny etap realizacji strategii, która zakłada sprzedaż dostępu do naszej sieci na zasadach hurtowych i tworzenie warunków do wzajemnie korzystnej współpracy z nowymi firmami telekomunikacyjnymi – powiedział Jarosław Bauc, prezes Zarządu, dyrektor generalny Polkomtel SA. - Z mBankiem współpracować będziemy w ramach modelu tzw. dostawcy usług (ang. service provider). Jego budowa to efekt intensywnej i owocnej pracy zespołów negocjacyjnych obu firm, które musiały szczegółowo określić techniczne i organizacyjne zasady współpracy i warunki rozliczeń. Cieszę się, że sieć Plus umożliwi start nowego, pierwszego na naszym rynku wirtualnego operatora, który zaproponuje oryginalny pakiet usług telekomunikacyjnych i bankowych.”

„mBank, pozostając głównym innowatorem na rynku finansowym w Polsce, jako pierwszy proponuje dostęp do niezależnej, wirtualnej telefonii komórkowej. Cieszę się, że naszym partnerem w przygotowaniach do tego wydarzenia był właśnie Polkomtel, ponieważ dzięki jego elastyczności i otwartości na nowe sugestie możliwe było tak szybkie wprowadzenie oferty mBank mobile na rynek. mBank mobile to pierwszy z projektów w ramach powstającej platformy o tej samej nazwie”, powiedział Sławomir Lachowski, prezes Zarządu BRE Banku SA.

Umowa zawarta została na okres pięciu lat i możliwe będzie jej przedłużenie. Polkomtel SA zapewni mBank mobile także dodatkowe usługi związane z dostarczaniem kart SIM, obsługą klienta, billingiem i in.

Rozpoczęcie działalności przez mBank mobile możliwe jest od 13 grudnia 2006 r.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  fryderykkonstantyzdzichu pisze: 2006-12-13 23:13
  jeduny atut to z tego co wyczytałem(na ich stronach bo nie reklamują!!!@!!1) to fakt że dają bez żadnych formalności telefon na kredyt (bez simloka ale niedługo nie będzie simloków)
  0
 • Users Avatars Mini
  mieszko pisze: 2006-12-13 23:32
  Nie sadza aby atut bycia klientem pierwszej, innowacyjnej i w pelni wirtualnej sieci byl jakimkolwiek powodem do przejscia na warunki jakie oferuje mBank mobile. Krotko mowiac, niech raczej zostana przy core biznesie, przynajmniej nikt nie straci
  0
 • Users Avatars Mini
  dan-rut pisze: 2006-12-13 23:42
  Aż tak długo mają zamiar ze sobą wytrzymać...? :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Andrzej pisze: 2006-12-14 13:08
  O rety z daleka od Plusa - Zakręcone taryfy w których starają sie zrobić z klienta idiotę - jak w MediaMarkt. Taryfa dla biznesu to porażka - a już po 18 za darmo od piątku do poniedziałku rano dla biznesu to śmiech. Bardzo nieprzyjemna obsługa - w firmowym salonie w Mariott. Wygląda na to że w tej sieci nikogo nie obchodzi dobro klienta, po 6 latach przeniosłem wszystkie numery do innego operatora. Może rachunki nie były wysokie bo około 2000 miesięcznie ale jeżeli dla nich to malo ....
  0
 • Users Avatars Mini
  hubcio pisze: 2006-12-14 13:49
  i udaje się zrobić idiotę
  0
 • Users Avatars Mini
  piekar pisze: 2006-12-14 13:49
  andrzeju, w tej współpracy plus udostępnia tylko nadajniki a mbank bedzie operatorem wirtualnym. wiec nie musi być gorzej, choć lepiej też ';' ';' .
  0
 • Users Avatars Mini
  zakochanyrydzyk pisze: 2006-12-14 14:52
  a co z klientami multibanku ?? 3 min za 100 pln kartą kredytową to w brew pozorom śwetna oferta ja miesięcznie wydaje 1300-1600 a rozmawiam mało
  0
 • Users Avatars Mini
  andrew pisze: 2006-12-14 15:56
  szkoda banku, oby nie zostal zarażony plusem.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: