UPC nie prowadzi rozmów w sprawie przejęcia ASTER

Newsy
Żródło: UPC
Opinie: 5

UPC twierdzi, że nie prowadzi żadnych rozmów w sprawie przejęcia ASTER. Patrycja Gołos, Dyrektor ds. Komunikacji UPC Polska napisała w specjalnym oświadczeniu: W nawiązaniu do ostatniej publikacji dziennika Rzeczpospolita, dotyczących konsolidacji na polskim rynku sieci kablowych, pragniemy podkreślić, że UPC Polska wielokrotnie potwierdzała, że konsolidacja branży operatorów komunikacji kablowej jest konieczna w obliczu jej rozdrobnienia, rosnącej konkurencji i nieodzowności dokonywania kosztownych inwestycji oraz uzyskania efektu skali. Liberty Global, do której należy UPC Polska jest zainteresowana akwizycjami na rynkach europejskich, a UPC poprzez swego właściciela chce uczestniczyć aktywnie w akwizycjach na polskim rynku, podejmując decyzje w oparciu o analizę aktywów i potencjału danej firmy. UPC Polska stale rozwija się i gdyby pojawiła się możliwość zakupu jednej z konkurencyjnych sieci kablowych, na przykład Aster, przyjrzymy się jej z uwagą. Jednak na chwilę obecną nie są prowadzone rozmowy na ten temat.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  qwe pisze: 2009-12-18 18:54
  Oby nie, UPC recze precz od Aster
  0
 • Users Avatars Mini
  wibra pisze: 2009-12-19 11:12
  Czy UPC, czy Aster - jedni i drudzy mają klienta w d..... Jak chcą go pozyskać - obiecują złote góry, jak minie okres umowy - rżną go na całego. Dowód - zobaczcie na strony w/w kablówek i powiedzcie mi, jakie mają ceny za swoje usługi dla swoich starych abonentów ? Brak takich informacji. Ja byłem klientem Astera od 10 lat. Jak poszedłem po lepsze warunki - to powiedzieli że albo mam co mam, albo do widzenia... Oczywiście powiedziałem do widzenia ! Jestem klientem platformy cyfrowej i mam wybór.
  0
 • Users Avatars Mini
  wibra pisze: 2009-12-19 11:15
  Jak obecna platforma będzie grała w gumy, to do tego samego talerza podepnę inny dekoder. A w kablówce, przez brak konkurencji - byłem skazany na nich. Na szczęście jest konkurencja. UPC - ta sama sytuacja. Kumpel ma i wie, jak z nimi pogrywają. MONOPOL na danym terenie to brak wyboru dla Klienta. A kablówki dogadały się np. w Krakowie i podzieliły miasto na pół. Ot - cała strategia.
  0
 • Users Avatars Mini
  qwe pisze: 2009-12-21 13:32
  @wibra: ja tu czegos nie rozumiem. mieszkam w tejonie gdzie jest tylko aster wiec odpada walka o klienta. ale mimo to co roku dzwonie na infolinie, prosze o oferte utrzymaniowa, dostaje na maila, oszczedzam mniej wiecej 60% w stosunku do tego cennika co jest na stronach, drukuje, podposuje, zanosze do BOK i od kolejnego miesiaca dziala. nikt nigdy nie robil problemow. nie wiem, moze dlatego, ze mam u nich prawie wszystkie uslugi (net, cyfrowke hd +pvr + vod, telefon stac bez komorki).
  0
 • Users Avatars Mini
  qwe pisze: 2009-12-21 13:33
  @wibra: ale jezeli rzeczywiscie tak sie zachowuja w stosunku do tych co maja tylko jedna usluge to nieladnie.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: