UPC przyspiesza internet do 150 Mbit/s

Newsy
Żródło: UPC
Opinie: 0

1 września UPC dodał do oferty superszybki Internet o prędkości 150 Mb/s oraz przygotował, dla nowym i obecnym klientów, nową promocję - „W UPC 2 x szybciej za 0 zł” – a w niej pakiety na podwójną i potrójną usługę UPC. Do produktów oferowanych w pakietach został dodany Internet 100 Mb/s. UPC przygotowało także nowe promocje na pojedyncze usługi telewizyjne, internetowe i telefoniczne. Dodatkowo, z myślą o kupujących przez Internet, została przygotowana specjalna oferta „Dajemy zniżki za użycie myszki”. Przy zamówieniu przez stronę www.upc.pl opłata za instalację usług wyniesie tylko 1 zł.

W aktualnej promocji UPC oferuje 6 pakietów, składających się z zestawu dwóch lub trzech usług: telewizji cyfrowej i Internetu oraz telewizji cyfrowej, Internetu i telefonu. W czterech z nich prędkość usługi internetowej jest teraz 2 razy szybsza. Nowe pakiety to: Pakiet Podstawowy 2 w 1, Super Pakiet 2 w 1, Pakiet Start 3 w 1, Pakiet Internauty 3 w 1, Pakiet Telewidza 3 w 1 i Pakiet VIP 3 w 1. Każdy z nich może być wzbogacony o opcje dodatkowe w bardzo atrakcyjnych cenach, co sprawia, że możemy jeszcze lepiej dopasować usługi do swoich potrzeb. Na przykład, osoby, które zdecydują się na Pakiet Telewidza składający się z Internetu Fiber Power 25 Mb/s, Pakietu Max HD Telewizji Cyfrowej oraz taryfy telefonicznej Minuty do wszystkich 240 w cenie 120 zł, mogą dodatkowo wybrać dekoder z nagrywarką w cenie 10 zł lub zwiększyć prędkość Internetu do 50 Mb/s w cenie 20 zł, jak również wybrać więcej minut w abonamencie. Dodatkowo, w ramach pakietów zawierających Internet Fiber Power 25 Mb/s, 50 Mb/s i 100 Mb/s klienci otrzymają bezpłatnie bezprzewodowy dostęp do Internetu w domu. Nowością jest prędkość 100 Mb/s w ramach najbardziej rozbudowanego pakietu.

UPC przygotowało także zmiany dla osób zainteresowanych pojedynczymi usługami.

  • Telewizja Cyfrowa UPC: Klienci decydujący się tylko na Telewizję Cyfrową przy wyborze Pakietu Select otrzymają 1 miesiąc bezpłatnie, przy wyborze Pakietu Max – 2 miesiące.

  • Internet: Klient zamawiający Internet Fiber Power otrzyma od dziś za dotychczasową cenę Internetu o prędkości 5 Mb/s – Fiber Power 10 Mb/s. Podwojone zostały także parametry Internetu o prędkości 10 Mb/s, 25 Mb/s i 50 Mb/s.

  • Telefon: Klienci decydujący się tylko na usługę telefoniczną nie zapłacą za abonament przez pierwsze 2 miesiące. Dodatkowo, taryfa telefoniczna „Rozmowy non stop Europa i Świat” oraz pakiety „Minuty do wszystkich” obejmą teraz 19 dodatkowych krajów, do których Polacy często podróżują, oferując łącznie w ramach abonamentu połączenia do 41 państw na świecie. W abonament wliczone zostały także połączenia komórkowe do USA i Kanady.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: