UPC - trzy nowe pakiet internetowe dla biznesu

Newsy
Żródło: UPC
Opinie: 1

UPC Polska rozwija swoją ofertę usług dla biznesu. Nowa oferta obejmuje trzy pakiety, w skład których wchodzą łącza internetowe i linie telefoniczne oraz dodatkowe usługi, takie jak router WiFi, czy zapewniające bezpieczeństwo danych oprogramowanie Smart Guard. Ceny miesięcznego abonamentu za pakiet usług zaczynają się już od 122 zł brutto.

Każdy klient może zakupić dowolną usługę - zarówno z puli usług dla klientów indywidualnych jak i dla klientów biznesowych. Usługi biznesowe charakteryzują się wyższymi parametrami technicznymi (np. szybkością transmisji danych czy dedykowaną grupą konsultantów pomocy technicznej).

Pakiet UPC Biuro Start to oferta skierowana głównie do firm, które chcą mieć stabilny dostęp do Internetu w atrakcyjnej cenie. Łącze o przepustowości 2 Mb/s zapewnia wygodę korzystania z poczty elektronicznej i komunikatorów oraz szybkie przeglądanie stron www. Wynosząca 1 Mb/s prędkość wysyłania pozwala na komfortową wymianę plików. W ramach pakietu abonent otrzymuje również jedną linię telefoniczną z atrakcyjną taryfą (połączenia w sieci w cenie abonamentu oraz bardzo atrakcyjna stawka na połączenia lokalne i międzymiastowe do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce – 0,09 zł netto).

UPC Biuro Plus to rozwiązanie przygotowane z myślą o niewielkich firmach. Transfer 10 Mbit/s (download) / 2 Mbit/s (upload) umożliwia efektywną wymianę materiałów drogą elektroniczną i szybkie pobieranie danych z sieci. Cena pakietu obejmuje router WiFi z zaporą ogniową (firewall) pakiet oprogramowania UPC SmartGuard chroniący komputery PC oraz linię telefoniczną z pulą 250 minut rozmów telefonicznych w abonamencie.

UPC Biuro Max to superszybkie łącze internetowe o przepustowości aż 20 Mbit/s, przeznaczone dla abonentów wymieniających przez Internet duże ilości danych. Wysoka szybkość wysyłania danych, wynosząca 4 Mbit/s, pozwala na komfortową komunikację z partnerami i współpracownikami. Cena pakietu obejmuje router WiFi z zaporą ogniową, pakiet oprogramowania UPC SmartGuard oraz linię telefoniczną
z pulą 500 minut na rozmowy telefoniczne w ramach abonamentu.

Użytkownicy każdego z pakietów mogą ponadto zamówić dodatkowe linie telefoniczne, które poza funkcjami komunikacji głosowej mogą posłużyć np. do instalacji terminala kart płatniczych czy faksu.


Usługi dodatkowe w ramach pakietów

Pakiety UPC Biuro Plus i UPC Biuro Max zawierają dodatkowo, w ramach opłaty abonamentowej , instalację i konfigurację dostarczonego przez UPC routera WiFi z zaporą ogniową, który umożliwia bezprzewodowe korzystanie z internetu w każdym miejscu firmy, zapewniając ochronę sieci wewnętrznej przed przed atakami z Internetu.
Wzbogaceniem oferty jest także pakiet bezpieczeństwa UPC SmartGuard, który skutecznie zabezpiecza komputery przed wirusami, a także spamem, phishingiem oraz innymi niepożądanymi lub niebezpiecznymi treściami występującymi w Internecie.

Dostępność i ceny

Pakiet  Łącze internetowe
(download / upload)
 Linie
tel.
Darmowe
minuty
Dodatkowe
usługi
Cena
netto
Cena
brutto
Biuro Start 2 / 1 Mb/s 1  -- -- 100,00 zł 122,00 zł
Biuro Plus 10 / 2 Mb/s 1 250 SmartGuard
Router WiFi
250,00 zł 305,00 zł
Biuro Max 20 / 4 Mb/s 1 500 SmartGuard
Router WiFi
500,00 zł 610,00 zł

 

Dodatkowe
linie tel.
Cena netto Cena brutto
+ 1 linia 40,00 zł 48,80 zł
+ 2 linie 50,00 zł 61,00 zł


Telefoniczne pakiety firmowe UPC umożliwiają komunikację bez dodatkowych opłat między pracownikami, oraz partnerami biznesowymi posiadającymi telefon w sieci UPC. Poza siecią UPC połączenia lokalne i międzystrefowe kosztują 0,09 zł netto (0,11 zł brutto) za minutę bez względu na posiadany pakiet usług internetowych. Cena za minutę połączenia do sieci komórkowych wynosi 0,65 zł netto (0,80 zł brutto).

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: