Urodzinowe promocje IPFON

Newsy
Żródło: IPFON
Opinie: 3
Opinie: 3

IPFON – obchodzi swoje drugie urodziny. Każdy, kto do końca lipca doładuje swoje konto w IPFON kwotą co najmniej 50 zł brutto, otrzyma w prezencie 50 minut gratis na połączenia stacjonarne w Polsce. Natomiast doładowanie konta kwotą wyższą niż 100 zł brutto to bonus 100 dodatkowych minut na krajowe rozmowy stacjonarne. Dla nowych użytkowników IPFON ma także urodzinowy prezent - bramkę VoIP Linksys PAP2T-EU, która umożliwia dzwonienie z tradycyjnego aparatu telefonicznego. Osoby, które do końca sierpnia zdecydują się na skorzystanie z usług IPFON, mogą ją kupić już za 165 zł brutto.

Kolejny prezent IPFON to niższe opłaty za połączenia do sieci komórkowych. Od 1 sierpnia, dzwoniąc na komórkę, zapłacimy 49 groszy brutto za minutę połączenia (wcześniej 68 groszy brutto), przy sekundowym naliczaniu. Specjalną ofertę IPFON przygotował też dla firm, które mogą aktywować i przez miesiąc za darmo korzystać z usługi wirtualnego faksu, dzięki czemu mogą wysyłać i odbierać faksy przy pomocy skrzynki mailowej, bez potrzeby posiadania urządzenia faksowego.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Pablito pisze: 2007-07-16 20:18
  Całkiem fajna oferta, chociaż o czymś takim jak IPFON słyszę po raz pierwszy. A mają już drugi roczek...
  0
 • Users Avatars Mini
  AbDark pisze: 2007-07-16 21:42
  No, w Warszawie będzie zasięg takiego operatora a w np. takiej małej Kalichowszczyźnie już nie...
  0
 • Users Avatars Mini
  hans pisze: 2007-07-17 00:05
  IPFon jest klonem Inotela, a z ich usług efektywnie korzystać może KAŻDY z Pigży Małej również, warunek, internet z łączem up-/ down- load min. 256 / 256 kbs.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: