Usługa firmy TeliaSonera wyróżniona Medalem Europejskim BCC

Newsy
Żródło: TeliaSonera
Opinie: 7

Urząd Integracji Europejskiej i Bussines Centre Club przyznały Medal Europejski usłudze TeliaSonera IP Transit, która oferowana jest polskim operatorom telekomunikacyjnym. Medalem Europejskim nagradzane są produkty i usługi oferowane w Polsce, które spełniają wysokie standardy jakości uznane przez instytucje europejskie. 

Telia IP Transit to usługa dostępu do globalnej sieci Internet kierowana do operatorów telekomunikacyjnych. Usługa ta wykorzystywana jest przez operatorów w Europie i Stanach Zjednoczonych. 

"Medal Europejski, to rekomendacja dla wysokiej jakości usług świadczonych w Polsce. Fakt, że polscy operatorzy telekomunikacyjni mogą korzystać z usług dostępnych w naszym kraju na takim samym poziomie jak na najbardziej zaawansowanych technologicznie światowych rynkach telekomunikacyjnych stał się powodem nagrodzenia firmy TeliaSonera International Carrier" - mówi Pani Grażyna Magdziak, Przewodnicząca Komisji Weryfikacyjnej Konkursu.

TeliaSonera jest obecnie największym dostawcą międzynarodowych połączeń Internetowych dla polskiego rynku. 

"Istotnym czynnikiem, który zdecydował o takiej pozycji firmy jest jakość usług, które oferujemy dla polskich operatorów. Naszym celem jest pozytywne pobudzanie polskiego rynku internetowego a otrzymana nagroda jest tego potwierdzeniem" - mówi Adam G. Sawicki, prezes TeliaSonera International Carrier w Polsce.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: