Usługa na kartę w Cyfrowym Polsacie - komunikat prasowy

Newsy
Żródło: Cyfrowy Polsat
Opinie: 0

Telefon bez umowy i abonamentu w Cyfrowym Polsacie – to proste rozwiązanie, dzięki któremu można łatwo i oszczędnie komunikować się z najbliższymi i mieć wszystko pod kontrolą. Dodatkowo użytkownik zyskuje krótkie rozmowy za darmo.

Doładowanie kart pre-paidowych jest możliwe w ok. 50 tys. punktów sprzedaży detalicznej w całej Polsce – w sieci Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Cyfrowego Polsatu oraz w sieciach: Euronet, Kolporter, Lekkerland, PayUp, Polski Tytoń, BluePay, Payzone, Sprint, Teletorium.

Aby zostać użytkownikiem sieci Cyfrowego Polsatu należy kupić starter o wartości 7 albo 25 zł. Każda minuta rozmowy do wszystkich sieci kosztuje 59 gr i jest rozliczana w systemie sekundowym. Koszt wysłania SMS do wszystkich sieci to 20 gr, a MMS 50 gr. Za każde 100kB wysłanych lub odebranych danych trzeba będzie zapłacić 0,12 gr. Połączenie z własną pocztą głosową, pocztą głosową innego użytkownika lub z Centrum Obsługi Klienta kosztuje 59 groszy.

Cyfrowy Polsat zaoferował swoim odbiorcom 4 rodzaje doładowań – za 10 zł przedłuża ważność środków o 14 dni, za 25 zł - o 30 dni, za 50 zł – o 90 dni, a za 100 zł – o 180 dni.

Rodzinna Telefonia Komórkowa proponuje kilka bardzo praktycznych i niezwykle wygodnych rozwiązań. Użytkownik może utrzymać aktywny numer telefonu nawet bez regularnych doładowań, może rozmawiać nie mając środków na koncie – co miesiąc otrzymuje 15 krótkich rozmów za darmo, ma jedną, równą stawkę do wszystkich sieci.

W sieci Cyfrowego Polsatu numer telefonu na kartę można zarejestrować oraz umieścić w Biurze Numerów, zyskując dzięki temu gwarancję zachowania go w razie utraty karty SIM oraz pewność, że znajomi uzyskają do nas kontakt.

Cyfrowy Polsat jako infrastrukturalny operator wirtualnej sieci telefonii komórkowej świadczy usługi w oparciu o zbudowaną we własnym zakresie sieć telekomunikacyjną oraz o sieć radiową Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci Era.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: