Usługi oparte na automatycznej lokalizacji użytkownika w sieci Plus GSM

Newsy
Żródło: Plus GSM
Opinie: 72

Sieć Plus GSM otworzyła nowy etap usług opartych na lokalizacji użytkownika umożliwiając pozyskiwanie informacji z serwisu Pilot Plusa bez potrzeby określania miejsca pobytu użytkownika. 
Nowa usługa jest możliwa dzięki drugiej generacji kart SIM z zainstalowaną aplikacją Plus Mega 2. Każdy użytkownik telefonu wyposażonego w tę kartę, może uzyskać informacje na najbardziej potrzebne tematy m.in. adresy najbliższych bankomatów i oddziałów najpopularniejszych banków, aptek, placówek ochrony zdrowia, kin i teatrów wraz repertuarem, pomocy drogowej, hotelu, campingu, supermarketu, restauracji, itp.
Z usługi można korzystać na terenie całej Polski w zasięgu sieci Plus GSM, zarówno w dużych miastach jak i małych miejscowościach i wsiach (łącznie ponad 40 tysięcy miejscowości). Nowy serwis może się okazać szczególnie pomocny w czasie podróży, urlopu wakacyjnego, czy w niespodziewanych sytuacjach typu brak gotówki, benzyny itp. 
Należy podkreślić, że każdorazowe wyszukanie najbliższego obiektu następuje tylko na życzenie użytkownika. Aby uzyskać potrzebne informacje, wystarczy wybrać odpowiednią opcję w menu w grupie poleceń Pilot Plus. Nie trzeba samodzielnie określać miejsca pobytu, ani pamiętać, na jaki numer należy wysłać SMS z pytaniem o informację. Aplikacja na karcie SIM określa położenie telefonu i wysyła zapytanie do systemu. Po chwili, w zależności od wyniku wyszukiwania, klient otrzymuje od jednej do trzech informacji tekstowych SMS z właściwymi adresami z wybranej przez użytkownika kategorii.)
- "Cieszę się, że nasi abonenci jako pierwsi korzystać mogą z tego rodzaju usług" - powiedział Marek Mroczkowski, Prezes Zarządu - Dyrektor Generalny Polkomtel S.A. - "Nowa generacja kart SIM umożliwia automatyczną lokalizację użytkownika i natychmiastowe dostarczenie potrzebnych mu informacji. Dostęp do niezwykle szerokich zasobów informacyjnych stał się dzięki temu niezwykle prosty, co niewątpliwe spotka się z życzliwym przyjęciem naszych klientów, ceniących sobie przede wszystkim czas i i funkcjonalność proponowanych im rozwiązań".
Wszystkim spragnionym rozrywki kulturalnej, usługa zapewnia dostęp do aktualnego repertuaru kin i teatrów, począwszy od adresu najbliższego kina, poprzez nazwę i adres kina, w którego repertuarze występuje film o wpisanym tytule, aż do możliwości poznania repertuaru tych kin i teatrów, które wskaże użytkownik. W powyższych przypadkach klient oprócz wybrania odpowiedniego menu, wpisuje w pojawiające się puste pola odpowiednio: tytuł filmu, nazwę kina czy teatru.
Pilot Plus to prosty i szybki sposób na otrzymanie danych adresowych dostępnych w okolicy obiektów. Dbając o wygodę użytkownika, w menu "Szukaj" wprowadzona została również możliwość znalezienia bardziej szczegółowych kategorii danych, np. po wpisaniu BPKOBP użytkownik otrzyma informacje na temat najbliższych bankomatów banku PKO BP.
Dodatkowo, dla ułatwienia korzystania z usługi, po wybraniu opcji "Informacje" w menu klienci mogą bezpłatnie wysłuchać informacji na temat jej działania. Opłata za połączenia, o których mowa powyżej, będzie ujęta w ramach abonamentu. W najbliższej przyszłości przewidywane jest również udostępnienie usługi Pilot Plus użytkownikom Simplus. 
Opłata za wysłanie jednego zapytania wynosi 75 groszy netto. Klienci sieci Plus GSM zainteresowani nową kartą Plus Mega 2 mają możliwość wymiany starej karty SIM na nową w salonach firmowych, a w przyszłości także w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Opinie:

Opinie archiwalne (72):

Komentuj

Komentarze / 72

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Łolgiertt pisze: 2002-03-21 16:10
  Wielki Brat patrzy... Zgroza!
  1
 • Users Avatars Mini
  Magik pisze: 2002-03-21 16:14
  Łolgiertt: a przeczytałeś ty dokładnie tego newsa i na pewno wiesz o co w nim chodzi???
  -1
 • Users Avatars Mini
  pjj pisze: 2002-03-21 16:15
  To tylko w trosce o abonentow :)
  0
 • Users Avatars Mini
  kbk pisze: 2002-03-21 16:15
  Mnie to sie podoba - szczegololnie te kina - jest to male zagrozenie dla wapu, z ktorego dotychczas trzeba bylo skorzystac aby uzyskac tego typu informacje
  0
 • Users Avatars Mini
  olekbek pisze: 2002-03-21 16:16
  Szkoda że w innych sieciach nie ma kart SIM o rozszerzonych możliwościach.
  0
 • Users Avatars Mini
  slawek pisze: 2002-03-21 16:18
  Plus ma zawsze najlepsze usługi.
  -1
 • Users Avatars Mini
  spiro pisze: 2002-03-21 16:27
  super, era i idea-orange zostaja daleko w tyle.
  -1
 • Users Avatars Mini
  edde pisze: 2002-03-21 16:29
  tylko, że z tego co mi wiadomo w dystrybucji nie ma jeszcze kart z Plus Mega 2...
  1
 • Users Avatars Mini
  rhat pisze: 2002-03-21 16:29
  Muszę przyznać, że to robi na mnie wrażenie. Ja nie bardzo kumam, dlatego sorki, jeżeli moje pytanie będzie głupie, ale czy to oznacza, że ma to także cokolwiek wspólnego z GPSem? No bo skąd automat wie, gdzie akurat znajduje się użytkownik? Chyba, że rozpoznaje po nadajniku, z którego nadchodzi żądanie, ale nie wydaje mi się. Moim zdaniem w tych newsach powinna być opcja: "Jeżeli inteesują Cię szczegóły, chcesz przeczytać artykuł na ten temat, kliknij TUTAJ". Nie uważacie?
  2
 • Users Avatars Mini
  madzer pisze: 2002-03-21 16:38
  rhat:cos podobnego do gps...ale nie to...dana komóra sciąga sygnał od najblizszego nadajnika...a reszta to juz nie problem w tej epoce nowych technologi...przeciez nawet w plusie jest taki bajer o wyswietlaniu twojej pozycji w komorce...(jak cie ktos wywiezie w bagazniku do lasu w nocy...a nie zabierze komóry to wiesz gdzie jesteś...wyswietli sie najblizsze miasto lub przynajmniej województwo...pozdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  kkrzysiekk pisze: 2002-03-21 16:48
  przyznam ze te uslugi są wporządku - naprawdę szkoda ze inne sieci jeszcze ich nie wprowadzają
  0
 • Users Avatars Mini
  mr.bond pisze: 2002-03-21 16:54
  rhta: Tak naprawde to jest to po prostu triangulacja. Czyli pomiar sily sygnalu od nadajnikow. Wychodzi z tego lokalizacja z dokladnoscia zalezna od gestosci sieci w danym miejscu. Ale na polu nie potrzebujesz wielkich szczegolow. To tak na chlopski rozum. GPS - nie, bo do tego potrzebowalbys specjalnego bajeru w telefonie. Choc i takie telefony istnieja.
  0
 • Users Avatars Mini
  madzer pisze: 2002-03-21 17:13
  kkrzysiekk: sam teraz widzisz która siec jest najlepsza...
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-03-21 17:18
  Ktos musi byc pierwszy, ale reszta uczy sie na bledach tego pierwszego!
  0
 • Users Avatars Mini
  PZ pisze: 2002-03-21 17:18
  Drogo - jak na razie nie widzę (jak dla siebie) specjalnego zastosowania tego typu informacji. Chociaż na jakichś wakacjach ... może Pozdrawiam ;-) P.S. Miłych Wagarów z chłodnym browarkiem w dłoni i pięknym widokiem: nad rzeczką opodal krzaczka dzieci topią w chłodnej wodzie TEPSANNĘ ;-)))))))))
  0
 • Users Avatars Mini
  stefek pisze: 2002-03-21 17:29
  plus plus..
  0
 • Users Avatars Mini
  MARKO pisze: 2002-03-21 17:42
  brawo nie wiem czy jest sie cieszyc zobaczymy a gdzie prawa czlowieka po co taki plus ma wiedzic gdzie jestem jak nawet wlasnej mamie tego nie mowicie moze obawa zeby z badziewiastego plusa ludkowie nie poznikali nie placac tylko problem bedzie jak plusik przysle na miejsce mo i zobaczy na ulicy sam telefonik on mu nie zaplaci
  0
 • Users Avatars Mini
  konik pisze: 2002-03-21 17:42
  PZ, PZ... Dlaczego wzbudzasz i we mnie tę morderczą wizję sKOŃczenia z Tepsą? Ja pożegnałem się z nią pod KONiec października i bardzo się cieszę z tego powodu. Co do usług, które są treścią bieżącego newsa, jestem jak najbardziej za. Wszystko jest dla ludzi. Nikt nie powiedział, że muszę od razu z nich korzystać, ale warto wiedzieć, że są. Cóż, trzeba tylko wymienić kartę SIM na bardziej aktualną... Tak, czy inaczej - wiem, że jest, ma działać i good! Oby tak dalej!
  0
 • Users Avatars Mini
  konik pisze: 2002-03-21 17:43
  Jak na razie, Plus wypada najkorzystniej.
  0
 • Users Avatars Mini
  mr.bond pisze: 2002-03-21 17:57
  Zastosowanie? Proste. Jade do miasta, ktorego nie znam. Np. Wroclawia, bo czemu nie. I chce zamowic taxowke. Najprosciej byloby, ze wysylam SMSa lub dzwonie i mowie: "Zamawiam taxowke". A reszte (adres) zalatwia operator. Wiec jest to krok w tym kierunku. A wiem jaki jest problem z lokalizacja samemu sporo jezdzac.
  0
 • Users Avatars Mini
  kubsonik pisze: 2002-03-21 18:06
  no powoli zblizają się wakacje i taka usługa się może przydać. i to info o kinach itp też myśle że będzie trochę używane. idea i era muszą gonić...
  0
 • Users Avatars Mini
  Cosmic pisze: 2002-03-21 18:08
  no nareszcie
  0
 • Users Avatars Mini
  Brii pisze: 2002-03-21 18:15
  ERA juz dawno to potrafi - EraWAP :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Error pisze: 2002-03-21 18:26
  ciekawe..a ciekawsze jest to, ze bawilem sie ta usluga juz jakies pol roku temu...heh, faktycznie super nowosc...
  0
 • Users Avatars Mini
  bart pisze: 2002-03-21 18:36
  no tak Era ma to przez ERAWAP,ale jak cena? z tego co widac to w PLUS'ie bedzie to tansze!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Brii pisze: 2002-03-21 18:51
  bart: ale w ERA GSM jest WAP za 10zl /miesiac przez GPRS i hulaj dusza, piekla nie ma!!! :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-03-21 18:58
  Ciekawe, ale nie jest to całkowita nowość
  0
 • Users Avatars Mini
  kibic pisze: 2002-03-21 19:16
  Bardzo dobra usługa, żeby jeszcz były nowocześniejsze telefony to byłoby całkiem super.
  0
 • Users Avatars Mini
  destrukto pisze: 2002-03-21 19:48
  SIM Toolkit (bo to za jego sprawą na karcie umieszczane jest dodatkowe oprogramowanie) jest potężną bronią w rękach operatorów. Przede wszytskim jest łatwy w użyciu - nie trzeba pamiętać żadnych numerów SMS. Działa w większości aparatów - nie potrzeba WAPu, GPRS'u etc. Co do kosztów to można dyskutować - przy sporadycznym korzystaniu to spoko, ale dla nałogowców może być za drogo, wtedy może być taniej przez WAP. Bać powinny się firmy z szeroko rozumianej sfery m-commerce - operator wykorzystuje swój bezpośredni kontakt z abonentem i podbiera im klientów. Firmy te niedługo mogą stać się podwykonawcami, dostarczającymi jedynie tzw. kontentu (ale spolszczenie :), czyli np. bazy danych z lokalizacją banków, repertuarem kin czy miejscami, gdzie smerfy łapią na radar. Miejmy nadzieję, że to ewoluuje w stronę otwartych rozwiązań, nie związanych z konkretnym operatorem ....
  0
 • Users Avatars Mini
  jason pisze: 2002-03-21 20:02
  POLKOMTEL robi wszystko by wszyscy byli na PLUS-ie
  0
 • Users Avatars Mini
  destrukto pisze: 2002-03-21 20:11
  W BOK'u Plus'a nic nie wiedzą na temat Plus Mega 2 :)
  0
 • Users Avatars Mini
  l.u.k.a.s. pisze: 2002-03-21 20:49
  a karty mega ma pewnie tylko zarzad.
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-03-21 21:09
  Korzystalem z tego wynalazku, ale bez aplikacji plus mega 2. Musze przyznac, ze jest to baaaaaaaardzo przydatna rzecz. Ide sobie przez np. Warszawe i wpadam na pomysl, ze chce kase z bankomatu sieci Euronet, bo nie place prowizji. Nie pamietam gdzie taki jest, wiec wysylam pytanie i po chwili dostaje jego adres i odleglosc jaka mnie od niego dzieli. Do tej pory najwieksza wada bylo to, ze zapominalem nr. gdzie mam poslac smsa i jakie mam wpisac tam haslo. Teraz problem z glowy. Uaktualnie karte sim tak szybko jak tylko sie da, bo to swietny wynalazek. Plus zawsze byl liderem w nowych pomyslach... ale spoko Idea tez bedzie to miala..... za 2 lata.... teraz sa na etapie "tansze rozmowy z wybranymi numerami"..... ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  eljocik pisze: 2002-03-21 21:56
  Do Briiego: niestety erowe wapowskie serwisy lokalne nie sa dostepne przez GPRS.
  0
 • Users Avatars Mini
  kubsonik pisze: 2002-03-21 23:12
  a ciekawe co na to panowie policjanci? jak ktos ma coś na sumieniu to moze sie okazac że go namierzą. tak mi sie wydaje :) może się myle, ale chyba mogą mieć do tego prawo
  0
 • Users Avatars Mini
  destrukto pisze: 2002-03-21 23:36
  kubsonik: SIM Toolkit nie wprowadza tu rewolucji, operator moze cie namierzyc w każdej chwili gdy tylko masz włączony telefon :)
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-03-21 23:48
  destrukto ma racje!!! SIM Toolkit tylko daje uzytkownikowi wieksze korzysci z tego faktu. Usluga ta jest naprawde przydatna! Jak bym mial Plus Mega 2 to bym czesciej z niej korzystal, bo bym nie zapominal jak sie tym poslugiwac ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Giewont pisze: 2002-03-22 00:35
  Bardzo dobra usluga. Zamawiam sobie ta karte o ile nie bedzie kolidowala z moja od inteligo :)) Wlasnie korzystalem z lokalizacji bankomatow euonetu, bylem w pozaniu i bardzo mi sie przydalo. Nie porownojcie tego z WAP'em bo to nie ma porownania. Tu jest dokaldne zapytanie i dokladna odpowiedz tak jak w WAPie ale rozniaca polega na dostepie do tej informacji. Lacze sie ze strona, wpisuje to co mnie interesuje, potwierdzam, czekam i przez ten czas musze zerkac na wyswietlacz a idac ulica gdzie jest sporo ludzi bylo by to dosyc klopotliwe zwlaszcza przy szybkiem tepie i w obcym miescie. A konkretny sms i jego odbior - ile czasu potrzebujemy na wyslanie sms'a (wybranego z menu) i jego odbior. Bo czas czytania bedzie zblizony :))) Wnioski wyciagnijcie sami. :))) Stawiam duzego +') G™
  0
 • Users Avatars Mini
  Giewont pisze: 2002-03-22 00:36
  A do tych co sie boja namierzenia przez operatora .... to :))))))))))))))))))) proponuje torche poczytac a potem prawic madrosci albo moze lepiej sie zapytac oficjalnie :))))
  0
 • Users Avatars Mini
  jogi pisze: 2002-03-22 01:21
  Giewont;-) ... widzisz tylko jedna strone (milutka) dzialania Plusa i tego typu rozwiazan...ale jest tez bardzo"fajny" bajer, ktory dzieki tej usludze - tej samej!....pozwala na okreslenie miejsca pobytu pracownika w danej chwili ( z tego co pamietam z dokladanoscia do 5m)...sam bylem uczestnikiem testu z wykorzystaniem tego "bajeru" i musze Ci przyznac, ze nie chcialbym byc pracownikime "uzbrojonym" w takie cacko;-)...Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-03-22 01:25
  jogi: to nie za pomoca tego konkretnego cacka, tylko innej uslugi, ktora jest dostepna nie tylko w Plusie. Polega wlasnie na monitorowaniu pracownikow. W Erze to sie chyba nazywa "Twoja flota" czy jakos tak. Przy tym Era nie oferuje takiej przydatnej funkcji jaka tu jest opisywana. Takie wlasnie uslugi przyciagaja mnie do Plusa, ktoremu chyba jeszcze na dlugi czas pozostane wierny ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  jogi pisze: 2002-03-22 01:51
  oki;-)...a jest jakas roznica miedzy tymi uslugami (w sensie technicznym)?...z tego co wiem oparte jest to na tej samej technologii;-)...a swoja droga nigdzie nie mowilem,ze to co wprowadzil Plus dla masowych uzytkownikow jest beee;-)...Pozdrawiam i wole jednak nie miec tej uslugi i spac spokojnie;-)))
  0
 • Users Avatars Mini
  Giewont pisze: 2002-03-22 01:52
  jogi: jezli jestes "namierzanym" pracownikiem to wyrazasz na to zgode a jezeli nie to szukasz innej pracy, takie sa realia :)) zalezy od zajecia i czy to danej firmie na cos sie przyda :)) proste i logiczne.
  0
 • Users Avatars Mini
  jogi pisze: 2002-03-22 01:59
  Giewont:-) ...i tu jest haczyk-) wcale nie musisz nawet o tym wiedziec, ze takowa funcje posiadasz w swoim pfonie sluzbowym.W mysl definicji firm jest to zwykla kontrola w czasie pracy pracownika, wiec nie jest to latwe do "ugryzienia"prawnie dla "namierzanego". Pozdrawiam;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Giewont pisze: 2002-03-22 02:21
  jogi ale jezeli pracodawca Ci o tym nie mowi to nie jest wobec Ciebie w porzadku,
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-03-22 02:34
  jogi: zeby byc monitorowanym przez pracodawce nie musisz miec zadnego specjalnego telefonu ani SIM toolkit. Mozesz miec nastarsza "ceglasta" nokie a i tak bedzie wiadomo gdzie jestes. to zalezy od pracodawcy czy skorzysta z tej uslugi. Zasada dzialania chyba podobna, ale Pilot Plus to usluga dodatkowa, a namierzyc Cie moga bez uslug dodatkowych. Pracodawca moze skorzystac z takiej uslugi (o ktorej pisalem- to z flotami) na pewno w Plusie i w Erze, nie wiem czy w Idei tez, ale pewnie tak. W kazdym razie sa to zupelnie inne uslugi i nie musisz miec zadnych aplikacji.
  0
 • Users Avatars Mini
  jogi pisze: 2002-03-22 02:53
  nepomucen;-)...nie wiem czy tak jednoznacznie to wyglada;-)...poniewaz do testow uzywalem zupelnie innego telefonu (moja stara nokia 6150 podobno(?)nie obsluguje tej funcji) i nowe innej karty SIM. Narka...lece patuniac ..spokojnie:-)))
  0
 • Users Avatars Mini
  CiepliX pisze: 2002-03-22 03:08
  Mile w tym wszystkim jest to, ze wymieniaja karte sim ze starej na tej z sim toolkitem. Ciekawe czy za free bo nie doczytalem sie w informacji. Jesli tak, to jutro wale do Salonu Firmowego :-) A moze kogos tam z Was spotkam??? ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  mik007 pisze: 2002-03-22 04:51
  mi tam starcza moj wap przez gprs
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-03-22 05:36
  Do tych, co boją się namierzania w wyniku tej usługi przez pracodawców czy policję - takie możliwości są od dawna, Nepomucen i Giewont mają rację - do tego nie potrzeba telefonu czy SIM z jakąkolwiek dodatkową funkcją (nawet SATK). Policja może sie tego domagać na mocy postanowienia, pracodawca - wykupując usługę (pilot plus, zarządzanie flotą albo "jak to się tam w idei nazywa") a szary abonent właśnie dzięki takim usługom jak ta, czy wap'owa usługa ery
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-03-22 09:38
  Jedno zapytanie 75 groszy to drogo, a nawet bardzo drogo w swietle rozwoju tych uslug na calym swiecie, zas nic nie napisano o kosztach wymiany karty na nowa, a napewno bedzie to platne, bo na prosbe klienta! Troszke to smierdzi lipa, ale dla kazdego cos milego!
  0
 • Users Avatars Mini
  Niko pisze: 2002-03-22 09:44
  Super sprawa !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-03-22 10:17
  Takie wymiany w Plusie sa darmowe. 75 groszy to wcale nie jest duzo, chyba, ze co 5 minut chcesz sie pytac o najblizszy bank. To jest tansze niz kupno planu miasta ;P
  0
 • Users Avatars Mini
  destrukto pisze: 2002-03-22 13:52
  nepomucen: wymiana karty SIM na Plus Mega kosztuje 50 zł + VAT. Co do Plus Mega 2 to nikt nic nie wie. Macie tu odpowiedź z BOK'u Plus'a: Szanowny Panie, Serdecznie dziękujemy za kontakt z BOK. Pragniemy poinformować, iż w chwili obecnej nie posiadamy informacji o wprowadzeniu do sprzedaży karty SIM Plus Mega 2. Dziękujemy. Biuro Obsługi Klienta PLUS GSM
  0
 • Users Avatars Mini
  konik pisze: 2002-03-22 14:43
  Nie chciałbym nikogo obrażać, ale w BOK-u Plusa czasami trafiają się takie zakalce, które niczego nie wiedzą albo nie potrafią odpowiedzieć na pytanie (twierdzą, że nie mają dostępu do programów itp. mimo, iż kilkadziesiąt minut wcześniej mieli takowy dostęp). Gdyby ktoś powiedział mi: "Nie wiem" "Nie umiem", "Proszę poczekać, zapytam kogoś", zupełnie nie miałbym do niego żadnych pretensji. Nie każdy musi być omnibusem. Jeżeli natomiast ktoś ewidentnie burczy, zasłania się brakiem uprawnień lub przeszkodziłem mu w kontemplacji, proszę wybaczyć, ale trzeba go wymienić. Tak jest z większością nowych usług, o których jasno jest napisane na stronach www Plusa. Kiedy dzwonisz i pytasz gości z BOK-u, to oni "nic nie słyszeli" itp. Pewnikiem tak jest też z kartą SIM Plus Mega 2. Pozdrawiam. Konik.
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-03-22 15:35
  Konik, niestety! Ale to nie tylko plus ma takie problemy, choć w erze (subiektywne moje odczucia) jest tego najmniej
  0
 • Users Avatars Mini
  PZ pisze: 2002-03-22 16:15
  *** konik *** No nareszcie ktoś mnie zauważył, dziękuję jestem wzruszony :-))) Pozdrawiam ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  kbk pisze: 2002-03-22 16:41
  konik, ja tez sie z toba zgadzam - ja czesto dzwonie do IDEI i informacje jakie oni podaja sa bardzo rozbierzne: ostatnio wydawalem duplikat karty sim w POPie: dzwonie do nich i sie pytam czy moge wydac w gdyni: mowia ze tak. ide do salonu a tam mi mowia ze mam jechac do gdanska. osoby niekompetentne przy sluchawkach to duzy problem...
  0
 • Users Avatars Mini
  ARTUR70 pisze: 2002-03-22 19:01
  Wszystko sprowadza się do jednego, klient i jego pieniądze. Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  rosmen pisze: 2002-03-22 23:21
  Usluga lokalizacji jest w erze drozsza ale znacznie lepsza podaja polozenie w stopniach i min.Mozna szukac zadanej info. w najblizszym otoczeniu oraz w wybranej odl.A jesli szukamy kilku rzeczy to na pewno zaplacimy mniej niz w plusie.pzdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  Ralf pisze: 2002-03-23 16:30
  Konik: Popieram twoje zdanie !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  hubi pisze: 2002-03-23 18:00
  wpisujesz dom publiczny a tel mowi za rogiem ladne laski haha
  0
 • Users Avatars Mini
  Ralf pisze: 2002-03-24 01:51
  Dzięki :)))
  0
 • Users Avatars Mini
  qubus pisze: 2002-03-24 04:21
  A Idea potrafi więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Ralf pisze: 2002-03-24 06:08
  Pachnie tepsą
  0
 • Users Avatars Mini
  milmedyk pisze: 2002-03-24 19:36
  Od razu humor mi się poprawił.
  0
 • Users Avatars Mini
  CiepliX pisze: 2002-03-25 03:51
  qubus - jasne - ciagle nowe pomysly - jak tu okrasc abonentow i zrobic z nich głupków, nieprawdaz? Co potrafi lepiej od plusa??? Nie badz smieszny, synku, nie badz smieszny!
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-03-25 14:10
  Pytanie: Po co podawac nieprawdziwe informacje?? po to, zeby pozniej ludzie na Plusa jechali? Idea Wam za to placi??? Juz po raz kolejny informacja okazuje sie sciema!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-03-25 14:10
  a wydawaloby sie, ze GOL to fachowy serwis.... niedociagniec cala masa!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  tomek pisze: 2002-03-26 18:24
  nepomucen: BOK to BOK ;-) różnie z nimi bywa. Natomiast ta informacja pochodzi z oficjalnego komunikatu prasowego PLUS GSM (patrz komunikaty prasowe) a na stronie głównej jest promocja Pilot Plus. Pozdrawiam!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-03-27 09:20
  nepomucen nie czepiaj sie! Kazdy moze sie pomylic! Jedni czesciej inni zadziej!
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-03-28 14:44
  tomek: dzieki, sprawdzilem. Teraz kloce sie z BOK Plusa bo strasznie sciemniaja. Zaslaniaja sie tajemnica sluzbowa, ze jak ich zapytalem 22.03 nie mogli mi o tym napisac, bo bylo to nieoficjalne, natomiast informacja ta na stronie www pojawila sie 21.03 a oni mi odpisali 25...... Szkoda, ze nie moge ich zwolnic...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: