Vectra chwali się nowym dekoderem Android TV

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Vectra prezentuje TV Smart 4K BOX PVR

Vectra wprowadza na rynek nowy dekoder Android TV z nagrywarką.

TV Smart 4K BOX PVR jest już dostępny w ramach każdej oferty łączącej Internet i telewizję, np. 450 Mb/s oraz pakiet Złoty obejmujący 139 kanałów telewizyjnych w cenie 99,99 zł/mies. lub oferty Internetu światłowodowego o prędkości do 600 Mb/s z 177 kanałami telewizyjnymi (w ramach pakietu Platynowego) za 119,99 zł/mies. We wszystkich wymienionych ofertach obowiązuje dwudziestoczteromiesięczny okres zobowiązania oraz opłata jednorazowa w wysokości 69,99 zł.

TV Smart 4K BOX PVR jest również dostępny dla dotychczasowych abonentów, którzy otrzymają możliwość wymiany posiadanego dekodera na nowe urządzenie.

Urządzenie umożliwia nagrywanie programów i filmów zarówno na wbudowanym dysku twardym, jak i w chmurze. Wspiera Catch-up TV, Restart TV, wideo na żądanie (VOD) i instalację aplikacji dla Android TV.

Urządzenie pozwala nagrywać programy na każdym kanale bez ograniczeń oraz mieć bezterminowy dostęp do nagranych materiałów.

Nowy dekoder wyposażony jest w złącze do odbioru cyfrowej telewizji kablowej (DVB-C), ma również jednak klasyczne złącze antenowe oraz może służyć do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T2). Dodatkowo, umożliwia podłączenie zewnętrznych urządzeń, np. kontrolerów poprzez Bluetooth 5.0. Z Internetem łączy się dzięki wbudowanemu WiFi (2,4 GHz oraz 5 GHz) lub kablem Ethernet.

Dzięki Android TV klienci mogą uruchamiać aplikacje za pomocą komend głosowych, przesyłać obraz z urządzenia mobilnego na dekoder Chromecastem i instalować dowolne aplikacje dla Android TV.

Dekoder wspiera standard 4K HDR z dźwiękiem w standardzie Dolby Vision.

Wbudowany w TV Smart 4K BOX PVR dysk (o pojemności 1 TB) pozwala nagrać ponad 200 godzin filmów lub programów telewizyjnych jakości HD. Dekoder umożliwia jednoczesne nagrywanie dwóch programów na wbudowanym dysku. Nagrania zlecone na dekoderze TV Smart 4K BOX PVR są zapisywane i zarządzane z poziomu urządzenia. Dodatkowo, użytkownik z poziomu aplikacji lub przeglądarki ma możliwość nagrywania do pięciu programów w chmurze. Wszystkimi zapisanymi treściami użytkownicy zarządzać mogą z poziomu menu urządzenia, natomiast nagraniami zleconymi w chmurze również za pomocą aplikacji TV Smart GO.

Vectra chwali się nowym dekoderem Android TV

Vectra chwali się nowym dekoderem Android TV

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: