Internet 1,2 Gb/s, Netflix za darmo i modem z Wi-Fi 6 w Vectrze

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Startuje kampania Vectry promująca internet światłowodowy z modemem Wi-Fi 6 i nową prędkością do 1,2 Gb/s oraz dostępem do Netflix nawet na rok w prezencie

W nowej ofercie Vectry od 1 września mieszkańcy Warszawy mogą skorzystać z pakietu internetowego 1,2 Gb/s wraz z dostępem do serwisu Netflix na 12 miesięcy w prezencie w cenie 49,99 zł przez pierwsze 6 miesięcy.

Nowa prędkość jest dostępna nie tylko punktowo, a na terenie niemal całej stolicy.

W ramach nowej promocji ceny wszystkich pakietów internetu zostały obniżone na pół roku. Niezależnie od wybranego wariantu (300 Mb/s, 450 Mb/s, 600 Mb/s czy 1,2 Gb/s) miesięczna opłata wyniesie 49,99 zł przez pierwsze 6 miesięcy posiadania usługi. W ramach wszystkich dostępnych opcji usługi internetowej klienci operatora mogą bez dodatkowych opłat i bez dekodera korzystać również z telewizyjnego Pakietu Stalowego dającego dostęp do 39 kanałów.

Z kolei każda z ofert łączących platformę telewizyjną TV Smart i usługi internetu światłowodowego jest dostępna w cenie 69,99 zł przez pierwsze pół roku. Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów niezależnie od tego na jaką prędkość internetu i ilość kanałów TV się zdecydują. Ponadto, nowi abonenci otrzymują dekoder TV Smart 4K BOX bez dodatkowych opłat oraz dostęp do serwisu muzycznego TIDAL, oferującego ponad 70 milionów utworów bez reklam przez 6 miesięcy, oraz 1 miesiąc dostępu do Prasy Online, liczącej ponad 100 tytułów prasy ogólnopolskiej i ok. 20 tytułów prasy lokalnej, w prezencie.

Wszystkim wymienionym ofertom towarzyszy promocja z Netflix, w ramach której można otrzymać dostęp do serwisu nawet na 12 miesięcy w prezencie.

Wśród oferowanych nowości dostępny jest też modem Wi-Fi 6. Urządzenie gwarantuje wyższe transfery i bezproblemową obsługę wielu urządzeń oraz tryb Dual Band Concurrent, umożliwiający jednoczesne korzystanie z pasma 2,4GHz i 5GHz. Modem Wi-Fi 6 wspiera także inteligentną sieć Wi-Fi w oparciu o standard Easy Mesh.

Vectra rozpoczęła już jesienną kampanię reklamową, w której promuje swoją nową ofertę. Tematem przewodnim kampanii jest hasło „Zawsze tam, gdzie Ty”. W nowych reklamach ponownie wziął udział Cezary Pazura.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: