9 nowych kanałów w ofercie Vectry

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
9 nowych kanałów w ofercie Vectry

Z początkiem kwietnia w ofercie Vectry pojawi się dziewięć nowych kanałów – w tym dwa kanały tematyczne TVP oraz kanał Filmax

30 marca Vectra wprowadza do pakietu Srebrnego stację Ukraina 24, czyli główny kanał informacyjny na Ukrainie oraz dwa kanały tematyczne Telewizji Polskiej: emitujący filmy dokumentalne TVP Dokument i TVP Kobieta oferujący programy lifestyle’owe, poradnikowe i rozrywkowe. Użytkownicy pakietu Złotego mogą oglądać stację BIZNES24 HD, a od 1 kwietnia kanał DIZI, który będzie emitował, popularne w Polsce, tureckie seriale. Natomiast klienci korzystający z telewizyjnego pakietu Platynowego zyskują dostęp do kanału TOP KIDS JR HD skierowanego do dzieci i młodzieży, kanału dokumentalnego DocuBox HD z unikalną ofertą skierowaną do widzów szukających informacji na temat otaczającego nas świata, jak również do stacji Filmax (Filmax HD oraz Filmax 4K), emitującej różnorodne filmy i seriale, w tym kino akcji, komedie i westerny. Jednocześnie, specjalnie dla graczy i fanów rywalizacji e-sportowej, w ofercie operatora pojawi się stacja Gametoon, gdzie widzowie znajdą nowości ze świata gier wideo, programy rozrywkowe z udziałem popularnych youtuberów i poczują wyjątkowe e-sportowe emocje w czasie oglądania profesjonalnych meczów. Wszystkie nowe programy dostępne są w jakości HD, a Filmax 4K dodatkowo w 4K – stając się już piątym kanałem w ofercie Vectra gwarantującym treści w tej wysokiej jakości.

Nowe programy będą dostępne również w ramach usługi TV Smart, w której Pakiet Max zostanie poszerzony o stacje: BIZNES24 HD, TOP KIDS JR HD oraz Filmax 4K.

W większości kanałów (z wyjątkiem TVP Dokument i TVP Kobieta) można będzie korzystać z funkcji Catch-up TV – pozwalającej na powrót (do 7 dni wstecz) do wybranych programów oraz Restart TV – umożliwiającej oglądanie od początku programu, który już się rozpoczął. 

Vectra oferuje pakiet usług w skład, którego wchodzi Internet światłowodowy z prędkością do 450 Mb/s, wraz z usługą TV Smart z Pakietem Złotym (oferującym 133 kanały) oraz dekoderem Smart 4K. Cały pakiet kosztuje 69,99 zł/mies. przez pierwsze 3 miesiące użytkowania, a następnie w stałej cenie 94,99 zł miesięcznie. Dodatkowo klienci wybierający tę ofertę otrzymują dostęp do platformy Netflix w prezencie na rok.

Należąca do grupy Vectra Multimedia Polska również dodaje 6 nowych kanałów: DIZI, TVP Dokument, TVP Kobieta i Ukraina 24 w ramach pakietu Minibox oraz dodatkowo TOP KIDS JR HD i DocuBox HD dla wybierających opcję Superbox.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: