VECTRA - nowe abonamenty telefoniczne

Newsy
Żródło: VECTRA
Opinie: 0

VECTRA wprowadziła 14 kwietnia 2008 roku nową ofertę telefoniczną opartą o cztery plany taryfowe. W ramach sportowej promocji wszystkie usługi: telewizja, internet i telefon kosztują tylko po 5 zł. Dodatkowo telefonem VECTRY można w cenie rozmów lokalnych dzwonić do Austrii i Szwajcarii, a w sierpniu także do Pekinu.

Dla swoich nowych abonentów telefonicznych VECTRA przygotowała cztery nowe plany taryfowe: Plan Oszczędny, Plan Umiarkowany, Plan Swobodny, Plan Intensywny. W każdym z nich wprowadzono jedną stawkę na połączenia lokalne i międzymiastowe do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce. Zrezygnowano też z okresów taryfikacyjnych, zatem stawka za minutę połączenia w żaden sposób nie jest uzależniona od rodzaju dnia oraz godziny wykonywania połączenia. Innymi zaletami nowych planów są pakiety od 100 do nawet 2.000 darmowych minut na kierunki stacjonarne w całej Polsce oraz możliwość zupełnie bezpłatnych i nielimitowanych połączeń wewnątrz sieci VECTRY. Najtańszy abonament telefoniczny kosztuje już 29,90 zł. Jednak rachunki za telefon można obniżyć radykalnie, jeśli korzysta się z innych usług VECTRY. Jednostkowa opłata za każdą z usług maleje wraz z ilością produktów, z których korzysta abonent. Ten sam najtańszy abonament telefoniczny przy korzystaniu z innych usług można obniżyć do 19,90 zł miesięcznie. Dodatkowo obecnie dzięki promocji każdy nowy klient VECTRY może przez 3 miesiące płacić tylko po 5 złotych miesięcznie za każdą usługę VECTRY, na którą się zdecyduje.

„Nowa oferta telefoniczna Vectry jeszcze bardziej zwiększa naszą przewagę jako operatora telekomunikacyjnego wobec rynkowej konkurencji. Abonenci otrzymują bardzo proste zasady korzystania z telefonu, gdzie każdy plan taryfowy ma z góry założoną ilość bezpłatnego czasu rozmów. Jednocześnie proponujemy atrakcyjne warunki umów na usługi VECTRY łączone w paczki. Ich cena obowiązuje przez 12 miesięcy trwania umowy i jest kontynuowana w sposób ciągły w cyklach 6 miesięcznych. Czyli przedłuża się automatycznie na kolejne 6 miesięcy z niezmienioną ceną.” – mówi Krzysztof Burmer, dyrektor departamentu sprzedaży i obsługi klienta Grupy VECTRA.

Osoby decydujące się na skorzystanie z telefonicznej oferty VECTRY otrzymują w prezencie aparat telefoniczny oraz gadżet – w zależności od wybranego planu taryfowego. Jednocześnie VECTRA rekompensuje koszty przejścia abonenta od innego operatora i w jego imieniu załatwia wszelkie związane z tym formalności.

Cennik usług telefonicznych VECTRY:

Plan Abonament miesięczny w zł. przy korzystaniu z:
1 usługi 2 usług 3 usług
PLAN OSZCZĘDNY 29,90 19,90 19,90
PLAN UMIARKOWANY
(100 bezpłatnych minut)
49,90 39,91 29,90
PLAN SWOBODNY
(400 bezpłatnych minut)
69,91 59,90 49,90
PLAN INTENSYWNY
(2.000 bezpłatnych minut)
109,90 99,91 89,90

W ramach trwającej obecnie kampanii promocyjnej pod hasłem „WYJEDŹ NA EURO 2008 Z FIRMĄ VECTRA!” abonenci mogą wygrać bilety na mecze, bon na wakacje o wartości 5.000 zł lub jedną z 1.200 innych nagród. Dla fanów sportu VECTRA przygotowała jeszcze jeden prezent – rozmowy na telefony stacjonarne z Austrią, Szwajcarią, a w sierpniu także z Pekinem, są w cenie rozmów lokalnych.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: