Vectra - nowe taryfy głosowe

Newsy
Żródło: VECTRA
Opinie: 0

Od 1 września Vectra wprowadza nowe plany taryfowe w usłudze telefonii stacjonarnej. Najważniejsze zmiany to bogaty pakiet darmowych minut do wykorzystania na kierunki stacjonarne i komórkowe w Polsce oraz międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej, USA i Kanady. Nowa oferta to również nielimitowane połączenia na kierunki stacjonarne w Polsce, w krajach Unii Europejskiej, USA i Kanadzie.
Usługa telefonu stacjonarnego Vectry to obecnie 5 nowych planów taryfowych: „Plan Rozmowy 30”, „Plan Rozmowy 100”, „Plan Rozmowy 300”,„Plan Rozmowy bez limitu” oraz „Plan Rozmowy bez limitu świat”. Najtańszy abonament wynosi tylko 19 zł miesięcznie, natomiast w ofercie promocyjnej razem z usługą telewizyjną i internetową abonament zaczyna się już od 5 zł miesięcznie.

Szczegóły planów taryfowych Vectry:


Nowością obecnej oferty telefonicznej Vectry jest również usługa rezerwacji połączenia, która pozwala na zarezerwowanie rozmowy telefonicznej w momencie kiedy numer, pod który dzwonimy w danej chwili, jest zajęty. Połączenie następuje automatycznie, kiedy numer wywoływany i numer wywołujący są wolne. Włączenie usługi jest bardzo proste i wymaga jedynie wpisania odpowiedniego kodu na klawiaturze aparatu telefonicznego.
Abonenci telefonu Vectry mają do dyspozycji szereg innych bezpłatnych usług dodatkowych, takich jak np. poczta głosowa lub prezentacja numeru. W ramach trwającej obecnie promocji, każdy nowy abonent otrzymuje gratis nowoczesny bezprzewodowy aparat telefoniczny marki Swissvoice.

Usługę telefoniczną w Vectrze można kupić w połączeniu z innymi produktami, które także posiadają wiele opcji dostosowania ich do indywidualnych potrzeba. Dzięki temu oszczędza się pieniądze, płacąc dużo mniej niż w przypadku korzystania z pojedynczych usług.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: