Rafał Wolski, Piotr Domagała, Michał Zachodny i Tomasz Urban w Viaplay

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Rafał Wolski, Piotr Domagała, Michał Zachodny oraz Tomasz Urban w Viaplay

Do zespołu Viaplay w Polsce dołączają doświadczeni oraz dobrze znani polskim widzom dziennikarze – Rafał Wolski, Piotr Domagała, Michał Zachodny oraz Tomasz Urban

Rafał Wolski oraz Piotr Domagała będą komentatorami wydarzeń sportowych transmitowanych na platformie Viaplay w Polsce. Piotr Domagała będzie także jednym z gospodarzy polskiego studia

Michał Zachodny oraz Tomasz Urban dołączą do zespołu redakcji sportowej Viaplay w roli współkomentatorów, ekspertów oraz reporterów.

Platforma Viaplay zostanie uruchomiona w Polsce 3 sierpnia tego roku. Cena miesięcznej subskrypcji wyniesie 34 zł.

Rafał Wolski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów futbolu w Polsce. Skomentował ponad 1000 meczów w Canal+Sport, wcześniej związany był z TVP. Z telewizją publiczną współpracował również podczas Euro 2020.

Piotr Domagała od marca 2014 roku, przez całą dotychczasową karierę, związany był z Canal+.

Michał Zachodny zaczynał jako bloger i autor anglojęzycznych serwisów. Był korespondentem Goal.com na Euro 2012. W latach 2013-2016 pracował w Sport.pl. Od 2017 roku był w Polskim Związku Piłki Nożnej, tworząc materiały dla Łączy Nas Piłka m.in. z MŚ 2018 i Euro 2020. Był również analitykiem reprezentacji Polski U19 i U20. Prowadzi podcast o taktyce „Zachodny do tablicy”.

Tomasz Urban, specjalista od niemieckiego futbolu, przez ostatnie cztery lata pracował w Eleven Sports, wcześniej występował w programie „Total Fussball” kręconym dla „Przeglądu Sportowego”, pisał też w tygodniku „Piłka nożna”, a teraz jego teksty publikuje portal Meczyki.pl.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: