Viaplay przeprasza za awarię

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Viaplay przeprasza ze kłopoty podczas meczu Borussia - Bayern

Serwis streamingowy Viaplay zaliczył w Polsce poważną wpadkę, bo użytkownicy tego serwisu nie mogli obejrzeć "kultowego" meczu Borussii z Bayernem. Klienci Viaplay postulowali rekompensaty za czas awarii, część deklarowała, że przestanie płacić za abonament, a część zasugerowała, że Viaplay powinien w ogóle przestać świadczyć swoje usługi. Viaplay ostatnio podpisał duże umowy partnerskie z Play i UPC i być może infrastruktura operatora w naszym kraju nie była gotowa na takie obciążenie w czasie najważniejszych wydarzeń sportowych. Klienci mieli też żal do operatora, że nie przeprosił ich za awarię. Viaplay w ostatnich dniach przygotował takie oficjalne przeprosiny i obiecał, że kolejna awaria już się nie zdarzy.

Pełna treść przeprosin Viaplay:

Wiemy, że niektórzy spośród naszych subskrybentów, korzystających z dostępu do serwisu za pośrednictwem konta Viaplay, mogli mieć problem związany z odbiorem transmisji sobotniego meczu pomiędzy Borussią Dortmund i Bayern Monachium.

Jeśli znalazłaś/eś się w grupie użytkowników, którzy mieli trudności z odbiorem sobotniej transmisji, chcemy poinformować Cię, że w traktujemy tę sprawę niezwykle poważnie oraz zapewnić, że robimy wszystko by zapobiec podobnym zdarzeniom w przyszłości. Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta.

Pozdrawiamy, 

Zespół Viaplay

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: