Jest pierwsza poważna konkurencja dla BILKA

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Visa Mobile

Nest Bank i Visa uruchomiły Visa Mobile - nowy sposób płatności w internecie. Aby zapłacić Visa Mobile wystarczy podać swój numer telefonu, a następnie potwierdzić płatność w aplikacji bankowej.

Pierwszym dostawcą usług płatniczych obsługującym Visa Mobile jest serwis Przelewy24.

Polska jest pierwszym krajem na świecie, w którym została wdrożona. Wybrani klienci Nest Banku mogli wypróbować Visa Mobile we wrześniu 2021 roku. Od 16 maja 2022 roku z Visa Mobile mogą korzystać wszyscy klienci banku - zarówno biznesowi, jak i indywidualni.

Jest to rozwiązanie o globalnym potencjale, wykorzystujące standard EMV SRC, które szerzej znane jest na naszym rynku jako Click to Pay. Uważamy, że Visa Mobile ma olbrzymi potencjał i pracujemy nad tym, by ta metoda była powszechnie dostępna – powiedział cytowany w komunikacie banku Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.

Jak zarejestrować się w usłudze Visa Mobile? 

  • Zaloguj się do aplikacji i wybierz w menu głównym KARTY. Następnie kliknij "Dodaj kartę do Visa Mobile".
  • Zaakceptuj regulamin oraz potwierdź swoje dane osobowe.
  • Na adres e-mail otrzymasz jednorazowy, sześciocyfrowy kod, który przepisz we wskazane pole w aplikacji.
  • Potwierdź dodanie karty do Visa Mobile wpisując swoje hasło mobilne.

Aplikacja Visa Mobile

Klient może również korzystać jednocześnie z aplikacji własnej Visa Mobile i aplikacji banku. W takim wypadku może zaakceptować transakcję w każdej z aplikacji. Powiadomienie push będzie jednak generowane tylko przez jedną z nich, a klient sam będzie mógł wybrać tę domyślną.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: