VPN-y Telenergo otrzymały złoty medal

Newsy
Żródło: TEL-ENERGO SA
Opinie: 7

5 marca Tel-Energo otrzymało Złoty Medal Targów INTERTELECOM 2003 za wprowadzenie na rynek rodziny usług IP VPN opartych na technologii MPLS. Ośmioosobowe jury wyróżniło cały pakiet opcji wirtualnych sieci prywatnych, jakie oferuje TEL-ENERGO S.A. - VPN MPLS Gwarantowany, VPN MPLS Zarządzany i VPN MPLS Konwergentny.

W tym roku 8 osobowe jury zostało wybrane w drodze tajnego losowania z grona 30 ekspertów reprezentujących uczelnie i placówki naukowo-badawcze z Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy, Wrocławia oraz przedstawicieli organizacji branżowych. To formuła obiektywna i bezstronna. Jury oceniło w tym roku 13 wyrobów zgłoszonych przez wiodące firmy branży telekomunikacyjnej.
Na podstawie tej oceny organizator Konkursu przyznał ZŁOTY MEDAL INTERTELECOM 2003 za Rodzinę usług IP VPN (wirtualne sieci prywatne) dla firmy Telekomunikacja Energetyczna Tel-Energo.

Usługa VPN MPLS umożliwia połączenie wszystkich oddziałów firmy i jednostek z nią współpracujących w jedną Prywatną Sieć Korporacyjną. Usługa pozwala wszystkim pracownikom, partnerom handlowym i osobom pracującym poza siedzibą firmy na stały dostęp do danych oraz umożliwia szybką i bezpieczną wymianę informacji.

Usługa VPN MPLS wykorzystuje technologię IP MPLS, dzięki której użytkownicy mogą przesyłać dane, głos i obrazy, a także w bezpieczny sposób łączyć się z siecią publiczną Internet. Usługa jest dostępna we wszystkich ośrodkach biznesowych w Polsce.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: