W Idea Optima co druga minuta gratis!

Newsy
Opinie: 1

Tak jak już wcześniej informowaliśmy, PTK Centertel wprowadzi od jutra, czyli od 16 lutego br. nową usługę w ofercie Idea Optima pod nazwą "CO DRUGA MINUTA GRATIS". Z nowej usługi mogą korzystać za darmo wszyscy abonenci oferty Idea Optima, niezależnie od daty aktywacji, czy też posiadanego planu taryfowego (Idea Optima 30, 60, 120, 180, 240, 360). Dlatego zarówno nowi jak i nasi obecni abonenci będą mogli korzystać z benefitów, jakie wynikają z nowej usługi. Z nowej usługi nie będą mogli korzystać posiadacze starych planów taryfowych.

Zasady:
W połączeniach telefonicznych ciągłych trwających ponad 2 minuty (czyli od 121 sekundy połączenia) automatycznie uruchamia się usługa "Co druga minuta gratis". Powoduje ona, iż czas trwania impulsu (jednostki taryfikacyjnej) wydłuża się z 60 sekund do 120 sekund. Dlatego już po drugiej minucie czas rozmowy za podstawową stawkę jest dwa razy dłuższy. Usługa "Co druga minuta gratis" działa zarówno w pakiecie bezpłatnych minut, jak i po jego przekroczeniu. W pakiecie bezpłatnych minut, dostępnym w każdym planie taryfowym oferty Idea Optima, usługa "Co druga minuta gratis" powoduje, że minuty są wolniej z pakietu odliczane. Po przekroczeniu pakietu nowa usługa powoduje, że abonent będzie miał naliczoną mniejszą ilość jednostek taryfikacyjnych, za jakie będzie musiał zapłacić.

Promocyjne wprowadzenie usługi zostanie wsparte intensywną kampanią reklamową z udziałem m.in. Adama Małysza oraz akcją informacyjną przeprowadzona wśród abonentów oferty Idea Optima.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: