W najbliższą sobotę okaże się kto został idealnym milionerem... - komunikat prasowy

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 1

24 marca br. o godz. , o godz. 20.45. na antenie telewizji POLSAT odbędzie się bezpośrednia czterominutowa relacja z WIELKIEGO FINAŁU konkursu promocyjnego WIELKIE PIENIĄDZE W IDEI, podczas którego jeden z finalistów zostanie MILIONEREM. Zapraszamy do wspólnego przeżywania idealnych emocji!
Do udziału w Konkursie uprawnionych było ponad 100.000 osób, które w okresie 7 stycznia - 16 lutego 2001roku dokonały aktywacji dowolnego telefonu w ofercie IDEA Optima. W okresie 10 stycznia - 18 lutego br. (podczas trwania I etapu Konkursu) należało połączyć się z numerem konkursowym *789 i odpowiedzieć na jak największą liczbę pytań zadawanych przez automatyczny system IVR, dokonując wyboru odpowiedzi poprzez wciśnięcie odpowiedniego klawisza (1, 2, 3) z klawiatury telefonu. Połączenie trwało do momentu, gdy została podana zła odpowiedź, przekroczony został limit czasu przeznaczony na udzielenie odpowiedzi lub połączenie zostało przerwane.

Z I etapu Konkursu, który trwał 40 dni, wyłoniono 40 Zwycięzców Dnia - po jednym z każdego dnia I etapu. Zwycięzcą Dnia zostawała osoba, która udzieliła najwięcej poprawnych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie w danym dniu I etapu Konkursu. Zwycięzcy Dnia otrzymali prawo do gry w II etapie Konkursu oraz nagrody pieniężne po 5.000 zł każda.

II etap Konkursu rozegrany został w dniach 3 i 4 marca br. i jego zasady były identyczne jak w przypadku I etapu, z tą różnicą, że prawo do gry miały jedynie osoby, które zostały wyłonione z I etapu Konkursu.

Rozstrzygnięcie Konkursu - Wielki Finał - nastąpi w bezpośredniej rywalizacji pięciu uczestników wyłonionych z II etapu konkursu (kryterium: największa liczba udzielonych poprawnych odpowiedzi). Uczestnicy Wielkiego Finału spotkają się w Warszawie, gdzie w obecności Komisji Reklamacyjnej sprawującej pieczę nad przebiegiem Konkursu, eksperta - autora pytań oraz radcy prawnego, rozstrzygnie się ostatecznie kto zdobędzie główną nagrodę: 1.000.000 złotych.

Konkurs WIELKIE PIENIĄDZE został wsparty kampanią reklamową, która obejmowała TV, radio, prasę oraz POS. Dodatkowo, przy udziale firmy SIEMENS Sp. z o.o., producenta aparatu Siemens C35i, zorganizowana została akcja plenerowa pod nazwą "Konwój - ochrona Miliona". "Konwój" odwiedził następujące miejscowości: 1.02 br. - Kraków, 2.02 br. - Zakopane, 3.02.br. - Szczyrk, 4.02.br. - Katowice, 5.02.br. - Wrocław, 6.02.br. - Karpacz, 7.02.br. - Poznań, 8.02.br. - Szczecin, 9.02.br. - Trójmiasto, 10.02.br. - Bydgoszcz, 11.02.br. - Łódź, 12.02.br. - Lublin, 13.02.br. - Warszawa. W trakcie akcji jej niespotykana i dynamiczna formuła (opancerzone furgonetki, "uzbrojona" ochrona, trębacze, oryginalna stylizacja strojów, branding IDEA i SIEMENS samochodów i motocykli itp.), jasna i klarowna forma przekazu (tekst reklamy emitowany przez megafony na znacznej przestrzeni, ulotki reklamowe) oraz miły prezent - "pamiątka" od Organizatora (czekoladowe monety z logo IDEA Optima) spotykały się z żywą i sympatyczną reakcją przechodniów znajdujących się na trasie przejazdu "Konwoju"

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: