W najbliższy wtorek polska premiera dobrze zapowiadającego się flagowca OnePlus 11

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
W najbliższy wtorek polska premiera dobrze zapowiadającego się flagowca OnePlus 11

Jesteśmy tuż przed premierą flagowego modelu OnePlus nazwanego po prostu 11. Ma być to najwyższy i najważniejszy model wypuszczony przez OnePlus w tym roku. Wiemy już, że OnePlus 11 będzie oferował topową specyfikację i kilka istotnych cech wyróżniających go na tle konkurencji. Dodatkowo OnePlus 11 w Polsce będzie można zamówić w specjalnej ofercie – poznamy ją już 7 lutego. Razem z jedenastką, premierę będą miały także nowe słuchawki OnePlus Buds Pro 2, także pozycjonowane wysoko. Oto co już wiemy i czego możemy się spodziewać.

Topowa specyfikacja

OnePlus nie poszedł na kompromisy i stawia na najlepsze dostępne podzespoły. W „11” znajdziemy najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Będzie to jeden z pierwszych smartfonów na rynku oferujących najwydajniejszą jednostkę Snapdragon z 2023 roku. Procesor uzupełni pamięć w najnowszym i najszybszym standardzie UFS 4.0 oraz 5G.

Długie wsparcie producenta i płynne działanie

OnePlus zadeklarował, że ma certyfikat potwierdzający 4 lata działania smartfonu równie płynnie jak w dniu wyjęcia z pudełka. Dodatkowo producent gwarantuje 4 aktualizacje systemu OxygenOS oraz 5 lat aktualizacji związanych z bezpieczeństwem. Pod tym względem deklasuje większość konkurentów.

Trzecia generacja aparatów Hasselblad

Smartfon OnePlus 11 otrzymał trzecią generację aparatów opracowanych przy współpracy z prawdziwą legendą - marką Hasselblad. Nacisk położony przez OnePlus na aparaty jest duży. Można spodziewać się naprawdę wysokiej jakość zdjęć.

Wyjątkowe głośniki stereo

Głośniki stereo to dziś często spotykana cecha wśród wysokich modeli smartfonów. Wszystko wskazuje jednak na to, że w przypadku OnePlus 11 będziemy mieli do czynienia z głośnikami wysokiej klasy, mogącymi konkurować z najlepszymi rozwiązaniami na rynku.

Superszybkie ładowanie SuperVOOC 100W

Szybkie ładowanie to cecha, której wciąż nie znajdziemy w większości topowych flagowców. OnePlus 11 ma pozwalać na naładowanie baterii 5000 mAh od 0 do 100% w 25 min (!) dzięki superszybkiemu, ale bezpiecznemu ładowaniu SuperVOOC 100W. Szybkie ładowanie przekłada się znacznie bardziej na wygodę użytkowania telefonu niż wiele innych cech, którymi szczycą się najwyższe modele smartfonów.

Powraca suwak alertów

Legendarny suwak to wyróżnik i jedna z ulubionych funkcji użytkowników OnePlus, której nie było w kilku ostatnich modelach. Wiemy już, że OnePlus 11 oprócz standardowych przycisków zasilania i regulacji głośności będzie miał trzypozycyjny suwak alertów. Dzięki niemu możemy się przełączać pomiędzy trybem dzwonka, wibracji i cichym. Tryb można zmienić także, gdy ekran jest zablokowany i wygaszony - bez patrzenia i wyjmowania telefonu z kieszeni. To bardzo wygodne i jednocześnie wśród telefonów z Androidem, nie oferuje tego żaden inny producent.

Słuchawki godne flagowca

Razem z telefonem na rynku zadebiutują słuchawki OnePlus Buds Pro 2. Jest to model słuchawek z wyższej półki opracowany przy współpracy z firmą Dynaudio. Słuchawki są wyposażone w stylową obudowę i podwójne sterowniki MelodyBoost. Słuchawki obsługują dźwięk przestrzenny, który jest nowością w Androidzie 13. Będą stanowiły idealne uzupełnienie do wygodnego prowadzenia rozmów i rozrywki dla flagowego modelu smartfonu OnePlus.

Podsumowanie

Jedenastka OnePlus zapowiada się obiecująco pod wieloma względami. Ma w sobie świeżość i odważny design, których to cech wielu producentom brakuje. OnePlus 11 może być strzałem w dziesiątkę, jeśli okaże się, że będzie tańszą alternatywą dla tegorocznych flagowców konkurencji, które biją cenowe rekordy. Wówczas OnePlus 11 będzie propozycją w sam raz dla osób szukających specyfikacji z najwyższej półki w atrakcyjnej cenie.

To materiał sponsorowany - powstał na zlecenie firmy OnePlus.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: