W Orange darmowy dostęp do portali społecznościowych

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 1

W najbliższy weekend, każdy posiadacz telefonu w Orange będzie mógł całkowicie bezpłatnie korzystać z dostępu do najpopularniejszych portali społecznościowych. W ramach kolejnej edycji Weekendów z Orange będzie można łączyć się z nimi przez telefon, przeglądać oraz umieszczać wpisy i zdjęcia bez żadnych ograniczeń.
Weekendy z Orange to specjalna oferta promocyjna, dzięki której każdy klient Orange może bezpłatnie poznawać i testować wybrane usługi dodatkowe. Można z niej korzystać niezależnie od rodzaju abonowanych usług, wystarczy aktywna karta SIM w sieci Orange. Oferta jest dostępna w każdy ostatni weekend miesiąca.
W sierpniowej edycji Weekendu z Orange, klienci przetestują usługi dostępu do serwisów społecznościowych i będą mogli bezpłatnie łączyć się ze znajomymi na portalach:
www.facebook.pl,
www.nk.pl,
www.goldenline.pl,
www.fotka.pl.
Oferta będzie dostępna od godziny 20.00 w piątek 26 sierpnia 2011 r., do godziny 23.59 w niedzielę 28 sierpnia 2011 r.
Aby z niej skorzystać wystarczy za pomocą zainstalowanej w telefonie przeglądarki internetowej wejść do Strefy Orange World, wpisując w okienku adresu: m.orange.pl, a następnie wybrać jeden z portali objętych ofertą Weekendy z Orange.
Promocja obejmuje nielimitowane przesyłanie danych ze stron ze Strefy Orange World (między innymi: www.orange.pl, m.orange.pl, mobile.orange.pl, www.telekomunikacja.pl, www.neostrada.pl, m.facebook.com, m.fotka.pl., m.goldenline.pl oraz m.nk.pl)
Przesyłanie danych ze stron zewnętrznych, zlokalizowanych poza Strefą Orange World, wiąże się z opłatą zgodną z cennikiem obowiązującym Abonenta.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    wieloryb pisze: 2011-09-02 02:07
    Jak ktoś ma pakiet internetu bez limitu danych, to nie są potrzebne takie promocje. Płacę w Heyah 9zł miesięcznie i mogę do oporu testować wszystkie społecznościówki :)
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: