W Orange startują testy HTC 7 Mozart z Mango - zasady konkursu

Newsy
Opinie: 5

Orange zdradził dziś szczegóły testów telefonów z systemem Mango. Operator postanowił, że połowa z całej puli testowych aparatów, czyli 1006 sztuk zostanie na stałe w rękach testerów. Od 6 do 30 października wystartuje rejestracja chętnych na stronie www.testuj.orange.pl Na tej stronie należy odpowiedzieć na konkursowe pytania. Spośród wszystkich prac jury wybierze 2012 laureatów, którzy dostaną kurierem HTC 7 Mozart wraz ze starterem Orange Free na Kartę. Lista osób, które pomyślnie przejdą eliminacje zostanie opublikowana najpóźniej 3 listopada br., a zwycięzcy otrzymają powiadomienia drogą e-mailową. W czasie testów, które potrwają do końca roku, uczestnicy będą m. in. prowadzili blogi poświęcone własnym wrażeniom z użytkowania smartfona i nowego systemu operacyjnego Windows Phone. Efekt ponownie oceni jury i połowa z testerów w nagrodę zachowa telefony dla siebie. W testach mogą wziąć udział wszyscy chętni.

Testowy HTC 7 Mozart ma zainstalowaną najświeższą edycję oprogramoania Mango w polskiej wersji językowej.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  kaz pisze: 2011-10-05 09:45
  Startuję.
  0
 • Users Avatars Mini
  ela pisze: 2011-10-05 16:38
  Trochę szkoda, że HTC Mozart nie jest na Androidzie, choć z drugiej strony może nie ma co narzekać. Najważniejsze, że połowa testerów otrzyma telefony na własność:). Poza tym może jest szansa aby otrzymać ten model po niższej cenie? Mam na myśli obniżkę stawek na smartfony przy przedłużeniu umowy (chociażby w biznesie)
  0
 • Users Avatars Mini
  mistrzmazur pisze: 2011-10-06 21:51
  Czy ktoś się orientuje czy wszystkie obecne promocje Orange nielimitowane rozmowy, grupowe zakupy również będę dostępne podczas trwania testów?
  0
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2011-10-07 21:00
  Jak to dobrze, że wreszcie jest zdecydowanie lepszy system od Androida. Po prostu nie było co kupić. Androida zwyczajnie nie da się używać jest tak strasznie beznadziejny. Wreszcie jest Mango i wkrótce wyprze ten wynalazek google.
  0
 • Users Avatars Mini
  mistrzmazur pisze: 2011-10-08 00:18
  Orange prężnie sie promuje – bardzo dobry smartfon dla testerów, loteria z biletami na Euro. Biorąc pod uwagę inne promocje i potencjalną współpracę z T-Mobile to umocnienie pozycji wygląda na znaczące.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: