W Polsce wystartował kolejny operator

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
W Polsce wystartował kolejny operator

Od 25 marca klienci z Polski mogą korzystać z usługi Revolut eSIM.

Klienci planu Revolut Ultra otrzymają dostęp do przesyłu 3GB danych miesięcznie, a pozostali klienci w Polsce będą mogli skorzystać z powitalnych 100 MB przesyłu danych za darmo (przy instalacji eSIM przed 1 maja 2024).

Szczegóły oferty znajdują się tutaj:

https://www.revolut.com/esim/

Nowa usługa pod nazwą Revolut eSIM pozwala klientom aktywować mobilny pakiet przesyłu danych za granicą.

Revolut korzysta z usług brytyjskiej platformy 1GLOBAL. 1GLOBAL zapewnia szybką i bezpieczną łączność sieci mobilnej w ponad 160 krajach na świecie.

Nowy produkt jest dostępny dla wszystkich klientów, którzy pobrali aplikację Revolut w wersji 10.14 (lub nowszą).

Ceny w danym kraju za 1 GB mobilnego przesyłu danych zaczynają się od 1 EUR (można wybierać spośród ponad 100 krajów). Usługa obejmuje wiele różnych planów do wyboru, od 1 GB do 20 GB przesyłu danych, będą mogli także wykupić poszczególne pakiety regionalne, obejmujące wiele krajów lub pakiet globalny, na cały świat (wszystkie wspierane kraje).

Założona w 2022 r. firma 1GLOBAL to nowy startup Hakana Koça, współzałożyciela i byłego CEO Grupy AUTO1. 1GLOBAL nabył grupę aktywów telekomunikacyjnych działających od 2006 r, w tym znaną globalną sieć komórkową akredytowaną przez GSMA. 1GLOBAL ma siedzibę w Londynie i centrum BiR w Lizbonie, zatrudnia ponad 400 pracowników w 12 krajach, w 9 z nich uzyskało status w pełni regulowanego MVNO.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: