W prepaid Orange tańsze rozmowy i SMS-y do 14 krajów

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 5

Od 2 lipca br. klienci ofert na kartę w Orange mogą korzystać z tańszych rozmów międzynarodowych i SMS-ów. Aktywując usługę „Wybrany Kraj" zapłacą tylko 1 zł brutto za minutę rozmowy lub 30 groszy brutto za SMS.
Klienci mogą taniej dzwonić na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne oraz SMS-ować do 14 krajów: Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Włączenie usługi następuje po wysłaniu SMS-a pod numer 244 o treści: AKT XX (XX - numer kierunkowy wybranego kraju). Z myślą o obcokrajowcach przygotowana została wersja w języku angielskim. Aby z niej skorzystać, należy wysłać SMS o treści ACT XX. Koszt SMS-a aktywacyjnego wynosi 5 zł z VAT, jednorazowa aktywacja włącza usługę na 30 dni.

Klienci, którzy zdecydują się na usługę „Wybrany Kraj" zawsze zapłacą jedną, płaską stawkę: 1 zł z VAT za minutę połączenia i 30 groszy z VAT za SMS. Oznacza to, że połączenia zagraniczne np. do USA będą nawet trzykrotnie tańsze.

Podobne rozwiązanie jest dostępne w ofertach postpaid i mix Orange. Usługa nazywa się „Wybrane Kraje" i umożliwia klientom wybór nawet 3 spośród 53 krajów świata, do których chcą dzwonić taniej.

Szczegóły oferty oraz numery kierunkowe do krajów objętych promocją można znaleźć na stronie operatora.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Stas pisze: 2008-07-02 18:01
  Wcale nie jest taniej jesli chodzi o sms-y. W Nowym POP sa po 20 gr (jesli ktos zachowal te taryfe) i to wszystkie zagraniczne. W Orange POP podniesli do 61gr a teraz wprowadzaja "promocję" :-P
  0
 • Users Avatars Mini
  xortek pisze: 2008-07-02 18:20
  Polscy operatorzy to zenada. To ja juz wole dalej dzwonic do znajomych i rodziny w PL placa po kilka pensow za minute :)
  0
 • Users Avatars Mini
  promedia pisze: 2008-07-03 02:54
  Obnizka obnizka, ale do USA to raczej wiekszosc dzwoni via VOIP
  0
 • Users Avatars Mini
  biotyt pisze: 2008-07-03 12:11
  promedia: Masz rację, ten komu zależało na tanim dzwonieniu to już dawno korzysta z VoIPa, a takie promocje są daremne tym bardziej, że cenowo nawet się nie umywają do stawek VoIP.
  0
 • Users Avatars Mini
  biotyt pisze: 2008-07-03 12:14
  Stas: Właśnie, dzisiaj tak u każdego operatora jest. Jakiś czas temu standard, a dzisiaj robią z tego wielką promocję i kombinują z taryfami na zasadzie "z nóżki na nóżkę". Przerzucają ceny z jednej strony na drugą, wygląda korzystniej, a często jest drożej niż było.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: