Waga Huawei Smart Scale AH100 za 199 zł

Newsy
Opinie: 3

Huawei prezentuje inteligentną wagę Huawei Smart Scale AH100.

Obok klasycznego wskazywania wagi ciała, urządzenie dostarcza danych na temat zawartości tkanki tłuszczowej, BMI, masy mięśni, zawartości wody w organizmie, masy tkanki kostnej, BMR (Wskaźnik Podstawowej Przemiany Materii).

Urządzenie łączy się ze smartfonem przez Bluetooth. Postępy i stan zdrowia można analizować w aplikacji Huawei Body Fat Scale. Program pozwala na analizę na osi czasu. Dzięki temu możliwa jest weryfikacja efektów treningu czy diety. Postępami można w prosty sposób dzielić się na portalach społecznościowych.

Aplikacja zbiera również dane z zegarka Huawei Watch 2 oraz smartfonów Huawei. Dzięki temu użytkownik otrzymuje kompleksową analizę postępów w czasie rzeczywistym. Taki ekosystem może z powodzeniem stać się trenerem personalnym.

Waga obsługuje język polski. Pozwala na zbieranie danych aż 10 osób. Wykonana jest z białego hartowanego szkła z podświetleniem LED i waży 1.85kg. Urządzenie jest kompatybilne ze smartfonami z systemem Android od wersji 4.4 oraz iOS od wersji 8.0.

Waga dostępna jest od 18 grudnia w sklepach x-kom.pl, Mediamarkt i Saturn.

Cena: 199 zł

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  PiotrusPan pisze: 2017-12-18 15:02
  "Postępami można w prosty sposób dzielić się na portalach społecznościowych."......o matko...w jakim my świecie żyjemy.........czy porannym stolcem też można podzielić się na portalach społecznościowych? Czy jest gdzieś granica tego szaleństwa?
  2
 • Users Avatars Mini
  Paweł Nyczaj pisze: 2017-12-19 12:16
  Oj chyba Huawei wszedł na rynek smartwag o wiele za późno. Ale cena tej wagi w oficjalnej polskiej dystrybucji jest bardzo atrakcyjna w stosunku do plastikowej, a więc w zasadzie wymagającej dokupienia silikonowej nakładki wagi Xiaomi z Chin (mówię o nieco bardziej rozbudowanym modelu)
  1
 • Users Avatars Mini
  Werka pisze: 2018-01-13 15:07
  Posiadam ową wagę, a także smartfon Huawei. Ni **uja nie da się sparować tych dwóch urządzeń. Próbowałam na wszystkie sposoby, nie wiem, co jeszcze można zrobić...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: