Wapgate.pl dla palmtopów

Newsy
Opinie: 2

Uruchomiony w lutym serwis wapgate.pl obsługuje 1600 kont WAP.  Serwis pozwala na szybkie konstruowanie rozbudowanych serwisów WAP. Widząc rosnące zainteresowanie oferowanymi usługami  jego twórcy postanowili wzbogacić go o nowe elementy. Pojawiły się liczniki odwiedzin, dostępne w postaci graficznej i tekstowej oraz możliwość wybrania numeru telefonu bezpośrednio ze strony WAP.
Najważniejsza jest jednak możliwość oglądania stron, przygotowanych w wapgate.pl, w palmtopach mających dostęp do internetu. Pierwsze zostało wdrożone wsparcie dla palmtopów z systemem Palm OS, jako najbardziej popularnych na rynku. Użytkownicy tych komputerków mogą oglądać strony wapgate.pl nie tylko w przeglądarkach WAP ale też w popularnych przeglądarkach WWW napisanych dla tego systemu. Strony wapgate.pl są dostępne dla użytkowników Blazera, Palmscape\'a, Browse-It, Eudora Web oraz przeglądarek offline: iSilo Web oraz AvantGo. Ta ostatnia potrafi przeglądać strony również w wersji online i jest dostępna dla Palmtopów z systemem Palm OS oraz Windows CE.
Dzięki temu strony przygotowane w systemie wapgate.pl mogą być oglądane na wszystkich urządzeniach mobilnych, niezależnie, czy są wyposażone w przeglądarkę WAP, czy WWW. Co więcej, wapgate.pl jest tak skonstruowany, żeby w przyszłości strony użytkowników można było udostępnić w innych technologiach mobilnych takich jak iMode, HDML czy WAP 2.0.
W najbliższej przyszłości autorzy zapowiadają przygotowanie wsparcia dla handheldów opartych na systemie Symbian EPOC, (m.in. Psion i Ericsson R380).

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  notman pisze: 2001-06-12 06:15
  GSMOnLine jednak jest najszybszy. Ten news powstał zaledwie 15 minut temu, a już jest dostępny w GSMOnLine. Świetna robota!
  0
 • Users Avatars Mini
  mooby pisze: 2004-08-06 16:53
  możliwość oglądania stron, przygotowanych w wapgate.pl, w palmtopach mających dostęp do internetu. Pierwsze zostało wdrożone wsparcie dla palmtopów z systemem Palm OS, jako najbardziej popularnych na rynku. Użytkownicy tych komputerków mogą oglądać strony wapgate.pl nie tylko
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: