Watch 6 - bardzo niewielkie zmiany w stosunku do piątki

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Watch 6

Apple wprowadzi do sprzedaży za 3 dni swój nowy flagowy zegarek Watch 6. Urządzenie będzie dostępne w Polsce w cenie od 1899 zł za wersję bez LTE w aluminiowej obudowie oraz za 3449 zł za obudowę ze stali. Najtańsza wersja z LTE kosztuje 2349 zł. Główną nowością w szóstce w stosunku do piątki jest nowy czujnik potrafiący mierzyć natlenienie naszej krwi. Apple twierdzi, że szóstka ma także inny wyświetlacz, który jest czytelniejszy w pełnym słońcu.

Apple Watch Series 6 ma ten sam design, co poprzednia wersja i te same 2 rozmiary do wyboru: 44 lub 40 mm. Szóstka ma 5 kolorów aluminium (w tym nowe czerwony i niebieski) oraz 3 kolory stali. Nowy zegarek będzie dostępny także z paskami SOLO bez zapięcia.

Szóstka od modelu SE różni się czujnikami natlenienia i EKG.

Procesor zastosowany w nowym zegarku do układ S6 (dwa rdzenie 64 bity). Ma on być o 20% szybszy niż modele z serii 5. Szóstka będzie też wyposażony w chip lokalizacyjny U1 Ultra Wideband.

Porównanie zegarków sprzedawanych aktualnie przez Apple znajduje się tutaj

Przy zakupie nowego zegarka należy pamiętać, że należy do niego dokupić zasilacz, bo nie jest już dołączany do pudełka z zegarkiem (jest tylko ładowarka z kablem USB).

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: