Wirtualny ASTER obniża ceny na mobilny dostęp do internetu

Newsy
Żródło: ASTER
Opinie: 4

ASTER wprowadza niższy abonament na mobilny internet i zwiększa pakiet danych. W ramach oferty promocyjnej „Mobilny Internet w ASTER”, klienci mogą wykupić abonament już za 9 zł miesięcznie lub ofertę z modemem za 1 złotówkę. ASTER wprowadził także podwojony pakiet danych dla użytkowników pakietu Data L. Otrzymają oni przez 5 miesięcy możliwość przesłania 2 GB w cenie 1 GB.

Klienci ASTER, którzy posiadają modem komórkowy i skorzystają z pakietu Data M umożliwiającego przesłanie do 250 MB danych w jednym cyklu rozliczeniowym, zapłacą za abonament tylko 9 zł miesięcznie. To w tej chwili najtańszy abonament na rynku. Pakiet Data L z limitem 1024 MB, kosztuje 29 zł.

ASTER obniżył także ceny Mobilnego Internetu dla tych użytkowników, którzy nie posiadają własnego modemu. Mogą oni kupić modem za 1 złotówkę i skorzystać z pakietu Data M w abonamencie za 29 zł lub z pakietu Data L za 49 zł miesięcznie.

Każdy, kto zdecyduje się na pakiet Data L, przez 5 miesięcy będzie mógł otrzymać podwojony pakiet danych (2 GB w cenie 1 GB).

Nowa oferta ASTER obowiązuje od 11 maja 2009 r. do odwołania. Mogą z niej skorzystać nie tylko Abonenci ASTER, ale także nowi klienci nie korzystający do tej pory z usług operatora.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: