Work – life balance – możesz go osiągnąć!

Akcje partnerskie
Opinie: 7

Akcja partnerska

Zaufaj technologii

Koncepcja work – life balance powstała już kilkadziesiąt lat temu, ale w ostatnich latach ponownie stała się bardzo popularna. Nasze ambicje i kariera są równie ważne co kiedyś, ale wiele osób dostrzegło, że aby osiągnąć prawdziwe szczęście i sukces należy zadbać o czas dla siebie i rodziny. Praca zdalna, nienormowany czas pracy, styl pracy w startupach – to sprzyja temu, abyśmy powalczyli w naszym życiu o legendarny work – life balance. Może nam pomóc w tym technologia – urządzenia, które znajdziemy w naszych kieszeniach, torebkach i na naszych nadgarstkach. Nasze smartfony, smartwatche, tablety to użyteczne narzędzia, które odkryją dla nas rezerwy czasu. Warto jednak skorzystać z rozwiązań dopracowanych i stabilnych renomowanych producentów. Taki prawdziwy ekosystem urządzeń, które wspomogą nas w pracy i poza nią oferuje już Huawei. Sprawdźmy jak może wyglądać nasze życie, gdy zaufamy smartfonowi Huawei P9, zegarkowi Huawei Watch oraz komputerowi Huawei Matebook.

Zarządzajmy czasem

Codziennie większość z nas zmaga się z problemem braku czasu. Dotyczy to naszych obowiązków w pracy, ale także zadań czekających na nas w domu. Sytuacja wydaje się beznadziejna, bo doba nie może mieć wymarzonych 30 godzin, a musimy także czasami spać. Gdy zaczniemy korzystać z kalendarza w smartfonie może się jednak okazać, że nasz dzień ma jednak spory zasób rezerw. Oprócz kalendarza, w którym zapisujemy nasze spotkania biznesowe stwórzmy w Huawei P9 także prywatny kalendarz, w którym będziemy wpisywać nasze codzienne, nawet bardzo prozaiczne obowiązki, które zajmują nam cenne minuty. Zadania będziemy mogli śledzić i gdy nie będą w danej chwili dla nas super ważne to możemy już na ekranie smartfona przenieść je na inny dzień, gdy czasu będziemy mieli więcej. Niektóre osoby mogą się obawiać, że cały czas będą musiały obserwować ekran swojego smartfona, aby nie przegapić godziny spotkania lub innego zdarzenia, które zapiszemy do kalendarza. Dla nich stworzono zegarek Huawei Watch. To on na naszym nadgarstku będzie nas wibracjami informował o zbliżających się spotkaniach i wydarzeniach. Takie subtelne powiadomienia nie będą nam w ogóle przeszkadzały w pracy. Jeszcze wygodniejszą edycję naszego kalendarza zapewni nam komputer „dwa w jednym” Huawei Matebook. Na jego dużym 12 calowym ekranie o wysokiej rozdzielczości 2160x1440 pikseli i pełnej, ale odłączanej klawiaturze praca to prawdziwa przyjemność. Po każdej zmianie terminu wszystkie dane zostaną automatycznie zsynchronizowane z innymi mobilnymi urządzeniami Huawei. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które zapewni nam, że na żadne ważne spotkanie nie przyjedziemy za późno.

Odpocznij

Work life balance to nie tylko dbanie o naszą efektywność w biurze. Sprzęt Huawei pomoże nam w dbaniu o naszą kondycję fizyczną. Huawei Watch, który w biurze jest naszym elektronicznym asystentem, poza nim może stać się naszym profesjonalnym trenerem, który zadba o szybkie efekty poprawy naszej kondycji. Smartwatch potrafi zmierzyć nam puls, ilość pokonanych kroków, czas treningu, a także ilość spalonych kalorii! Zegarkowi niestraszny jest nawet trening w jesiennym deszczu, bo urządzenie jest wodoodporne. Tak jak w przypadku kalendarza, pełny dostęp do statystyk mamy na ekranie swojego smartfona. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w trakcie treningu pochwalić się naszym nowym rekordem na Facebooku lub umieścić super fotkę na Instagramie. Huawei P9 to fotograficzny lider, bo powstał we współpracy z legendarną niemiecką firmą Leica. To kolejny dowód na to, że lepiej korzystać z ekosystemu urządzeń znanej marki. Huawei na badania i rozwój swoich produktów wydaje miliardy!
Huawei Matebook przyda nam się również już po powrocie do naszego domu. Komputer sprawi, że my i nasze otoczenie jesteśmy bardziej wydajni także w domowych i szkolnych obowiązkach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby od Matebooka odłączyć klawiaturę i taki profesjonalny tablet przekazać naszym dzieciom. Urządzenie pomoże im szybciej odrobić pracę domową, a dzieciaki, które mają talent plastyczny mogą tworzyć na nim swoje pierwsze elektroniczne rysunki korzystając z bardzo wygodnego rysika. Urządzenie biznesowe w domu staje się świetnym gadżetem multimedialnym. Wieczorem Matebooka możemy podłączyć do telewizora poprzez stację dokującą i już na dużym ekranie obejrzeć najnowszy film z serwisu Netflix czy HBO GO. 

Daj szansę technologii

Staramy się sprawić, aby mieć więcej czasu dla naszej rodziny i przyjaciół, na trening lub wypoczynek. Także praca jest dla nas bardzo ważna, szczególnie gdy ją lubimy i bardzo angażujemy się w codzienne biznesowe obowiązki. Z tych obu płaszczyzn naszego życia możemy czerpać radość. Ważne jest jednak zachowanie pomiędzy nimi tego legendarnego balansu. 
Huawei tworzy produkty, które mają nas wesprzeć w zachowaniu równowagi pomiędzy pracą, a naszym życiem osobistym. Nie bez znaczenia jest także design tych urządzeń. Będą świetnie pasowały do naszych garniturów lub eleganckich kostiumów, ale także do wygodnych sportowych strojów podczas naszych wieczornych lub porannych treningów.
Huawei P9, Huawei Watch oraz Huawei Matebook to świetne urządzenia, które towarzyszą nam przez cały dzień i jednocześnie sprawiają, że mamy więcej czasu dla siebie. Dzięki nim pracujemy szybciej, bardziej wydajnie. Lepiej planujemy rozkład swojego dnia, a więc mamy więcej czasu dla siebie i rodziny. Nie bójmy się technologii, szczególnie w tak doskonałym wydaniu. Produkty Huawei pozwolą nam osiągnąć upragniony balans pomiędzy pracą i życiem osobistym.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2016-10-19 00:00
  Sprawdźmy najpierw jak będzie wyglądać nasze życie jak wywalimy to g.....no. Będziemy szczęśliwsi i spokojniejsi. To oni nam wmawiają że jest nam to konieczne do życia.... bo ze sprzedaży tego sami żyją.
  24
 • Users Avatars Mini
  wojciech.piechocki pisze: 2016-10-19 00:49
  @gość..to wywal swój smartfon i sprawdź czy będziesz szczęśliwszy i spokojniejszy...boję się, że ten plan się nie uda
  -16
 • Users Avatars Mini
  PLANET pisze: 2016-10-19 14:21
  @up: owszem, da się. Działając chwilowo na 6310i (główny telefon w serwisie) brakowało mi paru funkcji (np. szybkiego wyszukania w Google'u), ale taka lekcja jest bardzo przydatna, uczy potem rozsądniej korzystać z telefonu. Czas, który poświęca się na niektóre funkcje jest... porażający. Każdemu polecam spróbować przez tydzień-dwa taki test, wyjdzie to tylko na dobre, zapewniam.
  10
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2016-10-21 00:41
  @wojciech Oczywiście że się da. Mam zwykłego B2710, do dzwonienia. Jak wg ciebie ludzie kiedyś żyli bez tego g...na? Więcej czasu spędzali realnie ze soba zamiast gapić się w ekran. Wg teorii dziejszych handlarzy to ci ludzie nie powinni wogóle żyć, a żyli - zdrowsi i spokojniejsi. Uwierz mi a żyję trochę dłużej na tym świeci od ciebie:-)
  15
 • Users Avatars Mini
  wojciech.piechocki pisze: 2016-10-23 20:12
  @gość...a skąd wiesz ile ja żyje na tym świecie? :-) ja pamietam czas bez telefonów komorkowych w ogole
  -8
 • Users Avatars Mini
  Red pisze: 2016-10-25 17:44
  Na rynku biznesowym Huawei nie istnieje. Nawet gdyby reklamował go papież Franciszek to episkopat też go nie kupi bo to shit.
  0
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2016-10-25 17:52
  @wojciech No co ty mówisz?:-) Nie było? Ja pamiętam jak mało kto miał stacjonarny, nikt wtedy nawet sobie nie wyobrażał telefonu który miałby każdy nie mówiąc o małym i w kieszeni:-)
  1

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: