wRodzinie: Pakiet 60 dni z 20 GB, prezent dla przenoszących numer i 4 pakiety internetowe

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
wRodzinie

Od teraz klienci sieci komórkowej wRodzinie mogą aktywować Pakiet 60 dni z większą paczką gigabajtów. Za 40 zł na 60 dni otrzymają rozmowy i SMS-y w Polsce bez limitu oraz 20 GB bez limitu prędkości do wykorzystania w kraju. Pakiet 60 dni z 10 GB w cenie 30 zł nadal pozostaje dostępny w ofercie.

Dodano też 4 dodatkowe pakiety internetowe: 3 GB za 5 zł, 7 GB za 10 zł, 30 GB za 30 zł oraz 70 GB za 50 zł. Wszystkie bez limitu prędkości i ważne przez 30 dni.

Klienci, którzy chcą zmienić swojego dotychczasowego operatora i przenieść numer do wRodzinie, otrzymają prezent. Po wypełnieniu formularza (dostępny tutaj: https://wrodzinie.com.pl/przenies-numer) i zakończeniu procedury przeniesienia, na ich karcie SIM za darmo aktywowany zostanie Pakiet Startowy, czyli rozmowy i SMS-y w Polsce bez limitu oraz 10 GB bez limitu prędkości do wykorzystania w kraju na 10 dni.

Od teraz wRodzinie umożliwia również zakup startera online. Uruchomiony właśnie formularz pod adresem sklep.wrodzinie.com.pl pozwala na zamówienie nowego zestawu startowego dostarczanego kurierem bez wychodzenia z domu. W cenie startera (10 zł) na karcie SIM automatycznie aktywowany będzie Pakiet Startowy, identyczny jak ten, który otrzymują w prezencie osoby przenoszące numer.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: