Wspólna promocja epay i Tak Taka w sieci PSS Białystok

Newsy
Żródło: Euronet
Opinie: 1

Firma epay, należąca do Euronet Worldwide, wspólnie z marką Tak Tak organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Tak Tak w sklepach Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem” w Białymstoku. Klienci, którzy zakupią elektroniczne kupony doładowujące Tak Tak za min. 50 złotych poprzez terminal epay w kasie sklepu, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak „5”. Promocja trwa od 1 października do 20 grudnia br.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić w kasie sklepu PSS „Społem” Białystok jeden z objętych promocją elektronicznych kuponów doładowujących Tak Tak: o nominałach: 50, 100 lub 150zł. Po zakupie promocyjnego doładowania poprzez terminal epay w kasie sklepu, każdy klient otrzyma prezent w postaci zestawu startowego Tak Tak o nominale 5 zł. Starter zawiera 5zł do wykorzystania na start oraz dodatkowo 45zł do sieci Era w postaci promocyjnych doładowań konta. Upominki przekazywane będą przez kasjerów sklepów PSS „Społem” w Białymstoku.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    hulio pisze: 2009-10-15 20:36
    nietrafione wg mnie. może i trochę nowych starterów trafi do potencjalnych klientów ale tylko w Białymstoku, lepszym rozwiązaniem przede wszystkim jeśli chodzi o zasięg będzie opcja orange gdzie strartery są darmowe na stronie i każdy ma do nich dostęp.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: