Współpraca z PLAY - Zostań naszym Partnerem Handlowym!

Newsy
Żródło: PLAY
Opinie: 36

Współpraca z PLAY

Zostań naszym Partnerem Handlowym!

W związku z rozwojem sieci Play i rosnącą ofertą świadczonych usług, zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy handlowej z P4 Sp z o.o. właścicielem marki PlayDo kogo kierowana jest oferta współpracy?

Ofertę kierujemy do osób i firm z całej Polski, zajmujących się jedną z wymienionych rodzajów działalności:
- prowadzących punkt handlowy z branży: komputerowa, serwis GSM, RTV/AGD,
- posiadających sieci punktów handlowych z branży: komputerowa, serwis GSM, RTV/AGD,
- osób prowadzących działalność handlową, które w sposób bezpośredni docierają do Klienta,
- posiadających zorganizowane struktury sprzedaży bezpośredniej (Przedstawiciele Handlowi),
Jesteśmy również zainteresowani współpracą z firmami działających na zasadzie alternatywnych form dotarcia do klienta.

Korzyści ze współpracy z Play

- możliwość rozwoju własnej firmy we współpracy z Play,
- wysokie wynagrodzenia z tytułu sprzedaży usług sieci Play,
- możliwość szybkiego rozpoczęcia współpracy,
- bezpłatnie dostarczamy obrandowanie punktu (wyklejki witrynowe, podstawki pod ulotki, itp.)
- bezpłatnie wyposażamy Partnerów Handlowych w materiały marketingowe

Oferujemy również:

- wsparcie merytoryczne i organizacyjne oraz opiekę Koordynatora dedykowanego do współpracy z Państwem,
- wsparcie promocyjne,
- atrakcyjny system prowizyjno – motywacyjny,

Wymagania dotyczące Partnerów Handlowych

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej w poszczególnych zakresach:

1. PUNKTY SPRZEDAŻY
1. Lokal w atrakcyjnej lokalizacji
2. Możliwość pełnego zaangażowania się we współpracę
3. Mile widziane firmy z branży: komputerowa, serwis GSM, RTV/AGD,
2. AGENT – sprzedaż bezpośrednia
1. Prowadzenie aktywnej działalności handlowej, umożliwiającej częste kontakty z Klientem (D2D),
2. Chęć poszerzenia oferty o usługi telekomunikacyjne Play,
3. Możliwość pełnego zaangażowania się we współpracę

3. SIECI SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ – posiadająca własnych handlowców (D2D)
1. Możliwość dedykowania do sprzedaży usług sieci Play grupy przedstawicieli handlowych
lub włączenia naszych usług do Państwa oferty

Jak zostać Partnerem Handlowym?

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z Play w ramach Programu Partnerskiego, prosimy o uzupełnienie Formularza informacyjnego, a następnie przesłanie dokumentu na adres: tomasz.ambroziak@playmobile.pl

Po zapoznaniu się z przesłanymi nam informacjami, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu uzgodnienia terminu podjęcia dalszych rozmów o nawiązaniu współpracy handlowej.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (36):

Komentuj

Komentarze / 36

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  MooNTER pisze: 2010-06-11 09:37
  PLAYonline...pl
  0
 • Users Avatars Mini
  GvF pisze: 2010-06-18 10:05
  Play upada. W moim mieście działał niecały rok i zbankrutował. Play nie ma aneksów, bo nikt drugi raz niestety nie da się nabrać na pseudo-promocje. A 75% zysków z prowadzenia salonu operatora to przedłużenia umów.
  0
 • Users Avatars Mini
  hmm pisze: 2010-06-20 04:06
  gvf, chyba nie prowadziłeś nigdy salonu... ;)
  1
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2010-06-20 13:45
  Żałosne wołanie tonącego o pomoc.
  -1
 • Users Avatars Mini
  Mike pisze: 2010-06-21 00:36
  gVf - nie wiesz o czym piszesz... Ja prowadzę salon i jestem zadowolony. Porównując to do salonu który prowadziłęm w Erze, nie jest źle. *marlena - nie zapominaj dzieki któremu opertorowi mamy 29 gr stawkę za minute oraz tani interenet. Chwała za to Playowi.
  1
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2010-06-21 11:48
  Mike: Tu masz rację, ale Play długo nie pociągnie przy takich cenach. Ich zadłużenie przekracza wartość firmy. No i bazę klientów też mają specyficzną. Tak jak na Kaczyńskiego głosują stare babki i emeryci, tak z Play korzystają głównie nielojalni smarkacze bez kasy. Jak się pojawi inny op, co ma cenę o 1gr niższą, to wyrzucą kartę do kosza i pójdą gdzieś indziej. Tak więc Play zebrał bazę klientów, która jest najmniej wartościowa.
  0
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2010-06-26 11:10
  do climp:" i jesteś taka po...je...ba...na!". Twoja wypowiedź idealnie pokazuje, jaki typ ludzi głosuje na Kaczyńskiego.
  0
 • Users Avatars Mini
  kaziu pisze: 2010-06-26 15:15
  a co komorowski będzie lepszy? wątpię! to człowiek z dawnych układów z lat 70-tych. odkomunizował się i działkę. jak większość tych tzw. "demokratów"- chociaż jak mawiała szlachetna Pigwa dawniej też kradli tylko mniej. a co play to mogę powiedzieć, że znam wielu poważnych ludzi, którzy przenieśli nr do play albo kupili nowy numer na abonament. dla porównania era wprowadziła super ofertę" taryfy po byku" gdzie płaci się kupę kasy za połączenia do operatorów infrastrukturalnych innych niż era.
  0
 • Users Avatars Mini
  kaziu pisze: 2010-06-26 15:20
  II część: orange czy plus. Jakby nie play to mielibyśmy na dzień dzisiejszy 79 gr brutto za minutę i byśmy się cieszyli. Jeszcze lepsze oferty ma orange i plus, gdzie ich oferta jest wręcz skostniała i przypomina czasy socjalizmu. Ogólnie play rozwala zmowę trzech największych opów. I właśnie dlatego trzeba brać u nich w abo, żeby wzmocnić konkurencję dla starych wyjadaczy. Jak my nie zadecydujemy naszymi pieniędzmi to nikt nam nie da niższych cen. Prawo rynku.
  0
 • Users Avatars Mini
  mj pisze: 2010-06-26 17:39
  III część: prawda jest taka jak już wspomniano - Play nie pociągnie długo na takich stawkach. Koszty operatorskie,utrzymania sieci,wszystkiego co się wiąże z prowadzeniem dużego biznesu - zwłaszcza jeśli chce się konkurować z największymi, nie sa małe! Zysk który Play powinien wypracowac jest nieproporcjonalnie mniejszy do wspomnianych kosztów. Prosta ekonomia a byle Kowalskiemu wydaje się że wszystko można mieć za 1 gr i to tylko chciwość pozostałych operatorów każe im utrzymywać wyższe stawki.
  0
 • Users Avatars Mini
  gre pisze: 2010-06-30 12:07
  Icz. Jestem w play a wcześniej byłem chyba w sumie w każdej sieci i nie jestem żadnej sieci fanboyem. Nie rozumiem co ma upadek sieci za domniemane x lat, do świadczonych teraz usług, ważne jest że play ciągle obniża stawki za czym podążają inni choć topornie i jest tanio! W dobie przenoszenia numeru w jeden dzień (przynajmniej w teorii), nie płaceniu za tą usługę nic, czy tam 1zł, dostawaniu gratisów za przenoszenie, zachowywania numeru, co za problem w ostateczności wybrać inna sieć.
  0
 • Users Avatars Mini
  gre pisze: 2010-06-30 12:19
  IIcz. Biorę od x czasu bez telefonu, na krótki okres (wole kupić tel osobno) za każdym razem zastanawiam się czy zerwać umowę i przejść do innej sieci, czy tam przenieść numer, bo czasami gdzieś indziej dają więcej niż w rodzimej sieci za przedłużenie, tak było z erą i play, dlatego opuściłem ere, w moim przedziale 50-70zl nadal najlepsza ofertę ma play nie wspomnę o stanie darmowym, więc wybieram tam gdzie taniej, a nie kto ostatni upadnie, tak się robi, jak będzie drożej odejdę!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  hary pisze: 2010-07-06 17:15
  ludzie, przeciez mamy wolny rynek, play przede wszystkim poza obnizeniem stawek wprowadzil dodatkowe novum w postaci uslugi 1za2 z czego jestem zadowolony bo do mnie sporo ludzi wydzwania sam bylem juz u wszystkich operatorow z playem zaczolem przygode jeszcze jako "beta tester" i jak narazie daja najlepsze dla mnie ceny, nie jestem przywiazany (pewnie jak 99% klientow wszystkich sieci) do tego operatora i jak inny da mi lepsze ceny to pojde ppo skonczeniu umowy do niego pozdr
  0
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2010-07-07 20:59
  hary: "zaczolem przygode" - oto wypowiedź typowego klienta sieci Play. Może Ci z Play wykorzystaliby to w swojej reklamie?
  0
 • Users Avatars Mini
  bald pisze: 2010-07-08 23:02
  marlena: - "oto wypowiedź typowego klienta sieci Play", "Twoja wypowiedź idealnie pokazuje" oj chyba to nie to forum bo tu się nie czepiamy, że ktoś myśli inaczej niż POkazuje przewodnia siła narodu. Jesteś typowym przykładem, że POwiemy co wiemy a wiemy przecież najlepiej. Każdy ma prawo do swojego zdania/opinii i super, że jedni lubią pomarańczowych, inni zielonych, niebieskich i fioletowych.
  0
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2010-07-13 10:02
  Czy jak piszesz literę "P" to zacina ci się klawisz "shift", czy też to jakiś neurologiczny problem? Może powinieneś zobaczyć się z lekarzem tak na wszelki wypadek, gdyby to jakiś problem z mózgiem był.
  0
 • Users Avatars Mini
  OLIMP pisze: 2010-07-14 11:01
  Marlena ty się nadajesz tylko do Bełchatowa (CZUBKI)
  0
 • Users Avatars Mini
  dan-rut pisze: 2010-07-14 13:15
  A bo to wina redakcji... Takie wielkie logo Play w newsie działa na Marlenę jak płachta na byka. ;-D
  0
 • Users Avatars Mini
  Kamil pisze: 2010-07-17 22:48
  marlena jest biedna jak mysz pod miotłą i się wkurza, że jest w sieci w której płaci dwa razy więcej niż w Play, a do tego jej kochana sieć zdziera jeszcze więcej za każde jej połączenie do Play. No to musi wyładować swoją frustrację tutaj. Ogólnie nie wdaję się z nerwusami w dyskusję, ale czasami lubię się z nich pośmiać ;).
  0
 • Users Avatars Mini
  olimp pisze: 2010-07-18 14:02
  Popieram poprzedników
  0
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2010-07-22 10:44
  Kamil: Mam 7 telefonów abonamentowych w Plusie a do plej nie zdarza mi się dzwonić bo moi znajomi to poważni ludzie, a tacy są w plej rzadkością. Tam są tylko smarkacze prepaidowcy, czyli kategoria klienta, której nikt tak na prawdę nie chce.
  0
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2010-07-22 10:51
  Olimp: Ja tez byłabym sfrustrowana, gdy nie było mnie stać na jakość i musiałabym się zadowolić ochłapem w postaci plej.
  0
 • Users Avatars Mini
  jtr pisze: 2010-07-22 13:19
  Chętnie sprzedam salon play. Są chętni?
  0
 • Users Avatars Mini
  semirulez pisze: 2010-07-27 02:38
  *******y, *******y i jeszcze raz *******y! kto wam naopowiadal takich rzeczy? Pracuje w salonie play i wiem jacy ludzie przychodza i wiem ilu ich przychodzi! Play ma obecnie najlepsza oferte na rynku bez porownania... to co oferuja inne sieci to jest porazka! Na przykladzie: w play za 59 zl miesiecznie otrzymasz 350 minut do wszystkich sieci i do wszystkich w play DARMOWE nieograniczone minuty na caly okres... dla porownania w erze dostaniesz za 50 zl 120 minut do wszystkich! PORAZKA!
  0
 • Users Avatars Mini
  semirulez pisze: 2010-07-27 02:41
  kazdego dnia u nas w salonie przenosimy okolo 6 numerow z ery i okolo 4 numerow z orange i plusa... to chyba o czyms swiadczy,... a w malych miejscowosciach play ciezko sie rozwija bo tam ludzie sa zacofani glosuja na kaczy***iego i pisza takie *******y na forach
  0
 • Users Avatars Mini
  olimp pisze: 2010-07-27 08:23
  Marlena jest pie**prznięta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2010-07-28 10:23
  semirulez: popatrz co napisałeś "za 59 zł...darmowe połączenia" stuknij się w czoło, he, he. Poza tym efektywnie jest to oferta wirtualna, bo w plej prawie nikt nie ma numeru, więc niby do kogo dzwonić bez dodatkowych opłat?
  0
 • Users Avatars Mini
  kubas pisze: 2010-08-04 12:07
  semirulez ja w erze nie idzę takiego abonamenty 50zł 120min?
  0
 • Users Avatars Mini
  koks pisze: 2010-08-05 15:58
  Semirulez - Kaczor swiety nie jest, ale fakt lepiej Bronek i Tusk którzy podnoszą podatki i nie reformują wydatków Państwa. POPIS + SLd to banda cwaniaków ale dzieci krzyczą stop jarek tak bronek!
  0
 • Users Avatars Mini
  darknews pisze: 2010-08-30 00:45
  Play spokojnie przetrwa tą wojnę z tymi 3 molochami. 1. to nikt nie wywala miliardów złotych, żeby zacząć od zera podbijać rynek i nie mieć kalkulacji kosztów w których musi się zmieścić aby to się opłacało! 2. to pic na wodę, że trzeba zdzierać z klijenta, aby wychodzić na swoję.Mieszkam w Irlandii za 20 euro doładowania mam 1 m-c darmowych rozmów w sieci vodafone. Dzięki tej promocji w ciągu około 2 lat wszyscy moi znajomi przeszli z innych sieci na vodafone. Tak będzie i z PLAY.
  0
 • Users Avatars Mini
  Fazzio pisze: 2010-09-01 14:16
  Witam, Popieram Play jest bardzo dobra siecia, w tej chwili ucieklem z Ery i niezaluje tego, poniewaz po 4 latach wspolpracy z era i placenia wysokich rachunkow co miesiac tj (min 200 zl) za jeden telefon, przeszedlem do Play, z tego tytulu ze Era nie byla w stanie zaoferowac mi tego co Play, czyli Droga taryfa, drogie telefony, a w tej chwili w Play moge CIeszyc sie Darmowymi rozmowami w sieci bez limitu jak i na telefony stacjonarne, pozatym mam niski abonament i w ramach tego b duzo min.
  0
 • Users Avatars Mini
  Fazzio pisze: 2010-09-01 14:18
  Myśle ze jesli chodzi o oferte biznes ci ktorzy wiedza za co oplaca sie placic , pzejda do play, poniewaz w tej chwili jest to najlepsza oferta na rynku, i nie uwazam zeby to byla chwilowka jak niektorzy pisza tutaj. Play w tej chwili bije na glowe innych operatorow i w chwili obecnej co widac golym okien baza klientow play rosnie.... zarowno indywidualnych jak i biznesowych. A to ze kazdy przechodzi do Play-a Mlody czy stary- to czysta Kalkulacja, po co przeplacac skoro mozna oszczedzic....
  0
 • Users Avatars Mini
  Wiesiek pisze: 2010-10-31 20:16
  Witam was !! Mam do was prośbę; Jeśli macie bezpośredni namiar na kogoś kto pomoże mi otworzyć mini pos w Play To bardzo bym prosił o kontakt. Bardzo mi zależy na współpracy z tą siecią. A na formularz wysłany z ich strony nie mogę doczekać się odpowiedzi. A takie tam spory jakie przeprowadzacie która to sieć lepsza są bez sensu bo lepsza sieć jest ta która daje aktualnie najlepsze warunki Dziś jest ta jutro inna. Jeszcze raz proszę was o pomoc z góry bardzo dziękuję.
  0
 • Users Avatars Mini
  Mariusz pisze: 2011-01-22 14:16
  Witam powie mi ktos jakie sa wymagania personalne by otwozyc punkt sprzedazy Play(telefony gsm) chodzi mi o to czy musze miec juz otwarta dzialalnosc i tym podobne???
  0
 • Users Avatars Mini
  blondi pisze: 2014-04-08 13:35
  Witam , jeśli wiecie jak pomóc , to napiszcie z kim mogłabym załatwić sprawę otwarcia salonu w sieci play, może macie jakieś namiary na koordynatora regionalnego ds sprzedaży !!!!!! Z góry Wam dziękuję .
  0
 • Users Avatars Mini
  Blondyn pisze: 2014-07-24 11:06
  Blondi sprobuj pod tym numerem 790044244
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: