Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA w kanałach Polsat Sport Premium

Newsy
Opinie: 0
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA w kanałach Polsat Sport Premium

Od 19 września do 13 grudnia 32 zespoły podzielone na 8 grup będą rywalizować w Lidze Mistrzów. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do 1/8 finału. Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA, bez reklam i w jakości Super HD, oglądać można w kanałach Polsat Sport Premium, dostępnych także w streamingu Polsat Box Go.

W serwisie streamingowym Polsat Box Go wybrane transmisje nadawane będą również w 4K – na start jutro o godz. 20.50 mecz Paris Saint-Germain vs Borussia Dortmund.

Pierwsze mecze fazy grupowej zaplanowane zostały na 19/20 września. Ostatnia kolejka przewidziana jest na 12/13 grudnia. Finał UEFA Champions League odbędzie się 1 czerwca 2024 roku na Wembley w Londynie. To ostatnia edycja Ligi Mistrzów UEFA, w której drużyny rywalizują w grupach. Od sezonu 2024/2025 powstanie duża tabela ligowa, a zespoły rozegrają osiem lub sześć spotkań.

W serwisie streamingowym Polsat Box Go wszystkie mecze Ligi Mistrzów można oglądać online na dowolnym urządzeniu. Użytkownicy mogą korzystać przy wybranych meczach z nowoczesnej, niezwykle użytecznej opcji trybu statystyk. Funkcja ta na bieżąco podczas meczu wyświetla na ekranie najważniejsze statystyki meczowe – m.in. posiadanie piłki, faule, strzały czy informacje na temat drużyn i zawodników. Sserwis wspiera Chromecast i AirPlay.

Liga Mistrzów UEFA w Polsat Box Go jest dostępna w ramach pakietu Polsat Box Go Sport, oferującego transmisje z wielu innych dyscyplin i wydarzeń, m.in. siatkarskich mistrzostw świata, hiszpańskiej LaLiga EA SPORTS z udziałem Roberta Lewandowskiego, włoskiej Serie A, francuskiej Ligue 1 Uber Eats czy krajowych PKO BP Ekstraklasy w Canal+ Sport3 i 4 i Fortuna 1 Ligi, a także turniejów tenisowych. Promocyjna cena pakietu to 40 zł/30 dni.

Klienci Polsat Box obejrzą wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo w ramach pakietu Polsat Sport Premium dostępnego w ofertach telewizji satelitarnej, kablowej w technologii IPTV i internetowej z dekoderem platformy Polsat Box.

Kanały sportowe Polsatu oglądać można także w streamingu internetowym na platformie Polsat Box Go. Szczegółowy plan transmisji dostępny jest w portalu Polsatsport.pl.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: