www.eramusicgarden.pl

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 1

Era uruchomiła nowy portal www.eramusicgarden.pl. Era Music Garden stworzony został z myślą o przedstawicielach wszelkich upodobań i gustów muzycznych. To miejsce, w którym fani będą mogli śledzić i komentować najważniejsze wydarzenia ze świata muzyki.

Można w nim znaleźć, m.in., kalendarz imprez, recenzje z wydarzeń muzycznych, wywiady z artystami, felietony oraz premierowe materiały niepublikowane nigdzie indziej. Platforma www.eramusicgarden.pl to także kuźnia nowych talentów. Na portalu każdy młody twórca będzie mógł opublikować swoją muzyczną twórczość oraz zapoznać się z jej recenzjami i ocenami ekspertów oraz szerszej publiczności. To doskonały sposób by zostać zauważonym, rozpocząć karierę w świecie show biznesu i spełnić swoje marzenia.

Premiera portalu zbiegła się z projektem z udziałem gwiazdy muzyki pop Katy Perry. Portal www.eramusicgarden.pl jest więc także skarbnicą wiedzy i informacji na temat tej popularnej amerykańskiej artystki. Można na nim znaleźć, obok biografii i ciekawych wątków z życia gwiazdy, również zdjęcia i filmiki z jej udziałem. Dzięki portalowi fani mogą poznać osobiście swoje autorytety muzyczne i uczestniczyć w wyjątkowych koncertach i wydarzeniach. Pierwsze spotkanie z gwiazdą światowego formatu, Katy Perry, odbędzie się jeszcze tej jesieni w Warszawie.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    zypolek pisze: 2010-08-16 13:46
    Na początek powiem, że podoba mi się grafika na stronie - wygląda dosyć efektownie, a z drugiej strony estetycznie i subtelnie. Teraz zabieram się za poznanie bliżej treści. Czy na tej stronie będzie można słuchać muzyki?
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: