12 telefonów Samsung Galaxy A30s za oddanie głosu w wyborach

Newsy
Opinie: 0
12 telefonów Samsung Galaxy A30s za oddanie głosu w wyborach

Władze Białegostoku zapraszają do udziału w organizowanym przez Miasto Białystok konkursie fotograficznym „12 smartfonów na 12 lipca”. Zgłoszenia będzie można przesyłać od 12 do 15 lipca.

Miasto Białystok zachęca wszystkich mieszkańców, bez względu na preferencje wyborcze, do głosowania. W tym celu została przygotowana kampania profrekwencyjna. Jednym z jej elementów jest konkurs fotograficzny. Do wygrania jest 12 telefonów Samsung Galaxy A30s.

Konkurs „12 smartfonów na 12 lipca” skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców Białegostoku. Aby zyskać szansę na wygraną, należy zrobić zdjęcie związane z udziałem w II turze wyborów prezydenckich, w niedzielę. Zachęcam do uczestnictwa w tej rywalizacji – powiedział zastępca prezydenta Przemysław Tuchliński.

Uczestnik może przesłać od 1 do 3 zdjęć wykonanych w Białymstoku, podczas głosowania. Zgłoszenia należy wysłać od 12 do 15 lipca e-mailowo i dołączyć formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie. Zdjęcie powinno być w formacie jpg, o rozdzielczości 300 dpi, długości krótszego boku co najmniej 20 cm (2600px).

Nadesłane zgłoszenia oceni komisja konkursowa i wybierze najfajniejsze, najciekawsze zdjęcia.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: