Wyczesana dokładka 3 GB w Virgin Mobile

Akcje partnerskie
Opinie: 21

Akcja partnerska

Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

Virgin Mobile i Gigababcia przygotowali wyczesaną promocję, która powiększa paczki danych w wybranych pakietach 3w1 o 3 GB mobilnego internetu. Gigabajty będą cyklicznie dodawane podczas odnawiania się jednego z czterech pakietów: #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ i #DLAMNIESUPER. Promocję należy aktywować jednorazowo, wpisując na klawiaturze telefonu i zatwierdzając kod *222*333#. Okres ważności transferu jest tożsamy z terminem ważności pakietu 3w1 aktywnego w danym momencie na koncie klienta.

Dokładka oznacza powiększenie pakietów 3w1 wyszczególnionych w poniższej tabeli. Od teraz minimalną liczbą danych będzie 5 GB w pakiecie #PEŁENLUZ, a w pakiecie #DLAMNIESUPER dostępnych będzie aż 13 GB.

Pakiet 3w1

Cena pakietu

Dotychczasowa liczba GB

#DOKŁADKA_3GB

Aktualna liczba GB

#PEŁENLUZ

19 PLN

2GB

+3GB

5GB

#BEZLIMITU

29 PLN

4GB

+3GB

7GB

#NAJLEPIEJ

39 PLN

8GB

+3GB

11GB

#DLAMNIESUPER

59 PLN

10GB

+3GB

13GB

Co ważne, dokładka 3 GB sumuje się z dodatkowymi paczkami danych, które przyznawane są wiernym klientom Virgin Mobile – czyli takim, którzy korzystają z jednego z pakietów 3w1 od co najmniej pół roku – oraz klientom, którzy przeniosą numer z innej sieci.

Pakiet 3w1

Dotychczasowa liczba GB

Dodatkowe dane

#DOKŁADKA_3GB

Aktualna

liczba GB

#PEŁENLUZ

2GB

500MB

+3GB

5,5GB

#BEZLIMITU

4GB

1GB

+3GB

8GB

#NAJLEPIEJ

8GB

2GB

+3GB

13GB

#DLAMNIESUPER

10GB

3GB

+3GB

16GB

Dokładka łączy się również z bonusem za rejestrację numeru w Virgin Mobile. Po potwierdzeniu procesu rejestracji wystarczy wpisać na klawiaturze i zatwierdzić kod *222*50* i przez dwa miesiące cieszyć się zwrotem 50% opłat za pakiet #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER. Tradycyjnie, transfer jest nielimitowany dla popularnych aplikacji mobilnych, tj. Facebook, Messenger, GG, Twitter i Ask. Operator nie ogranicza promocji w czasie.

Więcej na: virginmobile.pl/oferty


 

Opinie:

Opinie archiwalne (21):

Komentuj

Komentarze / 21

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: