Xiaomi Mi Band 3 za 149 zł, będzie także promocja na Xiaomi Mi Box

Newsy | Promocje
Opinie: 0

W internetowym sklepi Mi-home.pl oraz w autoryzowanym salonie Mi Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia od dziś dostępna jest opaska Xiaomi Mi Band 3. 

Nowa generacja opaski fitness ma większy ekran OLED. Opaska oferuje ponad 30 funkcji, w tym czujnik tętna, monitorowanie snu, powiadomienia o wiadomościach i połączeniach przychodzących oraz o wydarzeniach z kalendarza, alarm wibracyjny, lokalizator smartfona, przypomnienie o konieczności aktywności fizycznej, wyświetlanie danych treningowych czy informacji o pogodzie.

Nowa opaska Xiaomi jest wodoodporny (5 ATM). Jest przy tym lekka (20 gramów), a bateria wystarczy na 20 dni pracy. Szczegółowe dane zgromadzone przez opaskę można przeglądać w aplikacji Mi Fit.

Cena Xiaomi Mi Band 3 to 149 zł.

Standardowo urządzenie dostępne jest w zestawie z opaską w kolorze czarnym, dodatkowo można zakupić opaskę niebieską oraz czerwoną.

Od 10 września będzie także możliwość kupienia przystawki TV Xiaomi Mi Box.

Urządzenie będzie dostępne na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl w poniedziałek, 10 września od godziny 10:00, w cenie 259 zł.

Xiaomi Mi Box działa w oparciu o system operacyjny Android TV 6.0 i obsługuje funkcję sterowania głosem oraz Google Cast. Jakość obrazu to 4K z HDR.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie Mi-home.pl i na facebookowym profilu autoryzowanego warszawskiego Mi Store: www.facebook.com/mistore.warszawa.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: