Odkurzacze Xiaomi z funkcją mopowania z mocno obniżonymi cenami

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Trzy modele inteligentnych odkurzaczy z funkcją mopowania w jesiennej promocji

Trzy modele inteligentnych odkurzaczy z funkcją mopowania, z oferty urządzeń Xiaomi, są dostępne w jesiennej promocji do 4 grudnia 2022.

Promocyjne ceny:

Urządzenie Cena (zł) Cena promocyjna (zł) Rabat (zł)
Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro 1999 1299 700
Mi Robot Vacuum Mop 2 1499 999 500
Mi Robot Vacuum Mop 2 lite 1099 699 400

Ceny brutto.

Objęte promocją odkurzacze są dostępne w salonach Xiaomi Store, online na mi-home.pl, mimarkt.pl i mi-store.pl oraz w sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, X-Kom

Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro oczyszcza powietrze filtrem HEPA, mopuje, odkurza, sam wraca do stacji. Można nim sterować zdalnie za pomocą aplikacji w smartfonie lub w tablecie. Zapewnia dokładne sprzątanie podłóg dzięki wbudowanemu systemowi nawigacji LDS oraz możliwości zmiany konfiguracji szczotek. Ma moc ssącą 3000 Pa, automatycznie sterowany zbiornik na wodę. 

Mi Robot Vacuum Mop 2 to inteligentny robot odkurzająco-mopujący z siłą ssania na poziomie 2700 Pa. Umożliwia w pełni autonomiczne sprzątanie z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Wyposażony jest zbiornik na wodę z elektronicznym czujnikiem ilości płynu i mapowanie vSLAM, a także mop ciśnieniowy do usuwania plam. Zasilany jest baterią 3200 mAh.

Z kolei model Mi Robot Vacuum Mop 2 lite to automatyczny odkurzacz o mocy ssącej 2200 Pa i mop w jednym urządzeniu. Ma trzy tryby czyszczenia i wizualny system nawigacji. Zamknięty jest w obudowie o wysokości 82 mm, która jest pozbawiona wystających elementów.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: