Nowy tablet, opaska, słuchawki i odkurzacze Xiaomi (ceny)

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Smart Home od Xiaomi

Xiaomi ogłosiło dziś premierę szerokiej gamy produktów AIoT. Zobaczyliśmy automatyczny odkurzacz Xiaomi Robot Vacuum X10+, odkurzacze z serii Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum, opaskę sportową Xiaomi Smart Band 7 Pro, tablet Redmi Pad oraz słuchawki Redmi Buds 4 Pro.

Xiaomi Robot Vacuum X10+

To najnowszy z linii inteligentnych, samojezdnych odkurzaczy Xiaomi.

W połączeniu z inteligentną stacją bazową, urządzenie samo opróżnia śmieci z zasobnika, czyści nakładki na mopy, a także samodzielnie napełnia zbiornik na wodę. Może też utrzymywać ściereczkę do mopowania wilgotną lub samoczynnie osuszać się, aby uniknąć zatrzymywania wilgoci i nieprzyjemnych zapachów, gdy urządzenie nie jest używane. 

To wielofunkcyjne urządzenie jest również specjalnie przystosowane do czyszczenia każdego rodzaju podłogi. Mop może się sam podnieść, gdy wbudowany czujnik ultradźwiękowy wykryje dywan, a jednocześnie dokładnie zbiera kurz dzięki sile ssania wynoszącej 4000 Pa. Podwójne, obrotowe nakładki na mopy mogą użyć większej siły nacisku, aby usunąć uporczywe plamy z podłogi. 

Xiaomi Robot Vacuum X10+ jest kierowany przez system S-Cross AI, który umożliwia omijanie obiektów. Urządzenie jest również wyposażone w laser i kamerę do wykrywania mebli i leżących na podłodze przedmiotów. W połączeniu z nawigacją LDS, urządzenie zaplanuje efektywną trasę sprzątania, bez względu na wielkość i rozkład gospodarstwa domowego. Odkurzacz posiada certyfikat TÜV Rheinland, potwierdzający m.in. zgodność ze standardami cyberbezpieczeństwa i ochrony prywatności.

Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum

Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum to pierwsza linia odkurzaczy do pracy na mokro i sucho. W skład serii wchodzą dwa modele pionowe – Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum i Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum. Oba pracują w trzech trybach – odkurzania, mopowania i szorowania podłóg. Inteligentny system wykrywania zabrudzeń umożliwia urządzeniom automatyczne dostosowanie mocy czyszczenia.

Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum jest wyposażony w tryb czyszczenia w wysokiej temperaturze 75°C, który może zapewnić bardziej dokładne czyszczenie. Odkurzacz jest również w stanie sam się oczyścić, uzupełnić wodę i wysuszyć szczotki automatycznie dzięki inteligentnej stacji bazowej all-in-one.

Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum jest rozwiązaniem dla gospodarstw domowych z trudno dostępnymi zakamarkami. Dzięki specjalnie zaprojektowanej szczotce walcowej może on pokryć większe przestrzenie i ma regulowany uchwyt, pomagający skutecznie sprzątać pod większością mebli.

Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum

Xiaomi Smart Band 7 Pro

Opaska Xiaomi Smart Band 7 Pro wyposażona jest w prostokątny ekran AMOLED o przekątnej 1,64 cala.  

Xiaomi Smart Band 7 Pro oferuje ponad 110 trybów sportowych.

Nowością w popularnej serii opasek jest wbudowany system GNSS, umożliwiający szybsze pozycjonowanie i dokładniejsze śledzenie trasy.

Urządzenie charakteryzuje się wodoodpornością do 5 ATM i żywotnością baterii do 12 dni; można w nim odbierać połączenia i odczytywać wiadomości SMS. 

Opaska obsługuje 150 tarcz zegarka w aplikacji. Jest dostępna w dwóch kolorach obudowy (czarnym i beżowym), z ośmioma różnymi paskami.

Xiaomi Smart Band 7 Pro

Redmi Pad

Tablet Redmi Pad został wyposażony w cztery głośniki zgodne z Dolby Atmos i ekran o częstotliwości odświeżania 90 Hz. Jest pierwszym tabletem na świecie, który otrzymał certyfikat SGS gwarantujący niski poziom zmęczenia wzroku. Dodatkowo, Redmi Pad ma certyfikat bezpieczeństwa ekranu (przy zachowaniu jakości obrazu) od TÜV Rheinland.

Przednia kamera umieszczona w urządzeniu ma 8 MP,  ultraszerokokątny obiektyw 105° i technologii FocusFrame.

Redmi Pad jest zasilany baterią o pojemności 8000 mAh. Obsługuje szybkie ładowanie 18 W, a w zestawie dostajemy mocniejszą ładowarkę 22,5 W. 

Redmi Pad 4 GB + 128 GB

Redmi Buds 4 Pro

Te nowe słuchawki pozwalają na 36 godzin pracy na baterii z etui ładującym. Redmi Buds 4 Pro grają do dziewięciu godzin na jednym ładowaniu, a pięć minut ładowania wystarczy na dwie godziny działania.

Redmi Buds 4 Pro obsługują system transparentności audio – dobrze słyszymy muzykę, ale ważne dźwięki z otoczenia również do nas docierają.

Słuchawki są wyposażone w trzy mikrofony systemu redukcji szumów, sparowane z algorytmami AI do precyzyjnego rozpoznawania ludzkiego głosu i hałasu otoczenia.

Ceny:

  • Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum – 4399 zł ,
  • Xiaomi Smart Band 7 Pro – 499 zł,
  • Redmi Buds 4 Pro – 449 zł.

Ceny pozostałych produktów zostaną podane gdy urządzenia będą dostępne w sprzedaży w Polsce.

Redmi Buds 4 Pro

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: