Xiaomi pokazuje swoje topowe słuchawki i nowy zegarek

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Xiaomi pokazuje swoje topowe słuchawki i nowy zegarek

Xiaomi zaprezentowało w Barcelonie swoje nowe słuchawki Xiaomi Buds 4 Pro i smartwatch Xiaomi Watch S1 Pro.

Ceny i dostępność w Polsce:

  • Xiaomi Buds 4 Pro - 949 PLN

  • Xiaomi Watch S1 Pro - 1499 PLN

Od 27 lutego do 7 marca 2023 r. słuchawki Xiaomi Buds 4 Pro w kolorze czarnym będą dostępne w zestawie z Xiaomi 13 w cenie smartfonu. W regularnej sprzedaży będą dostępne od 8 marca.

Regularna sprzedaż Xiaomi Watch S1 Pro rusza 27 lutego.

Xiaomi Buds 4 Pro wykorzystują technologię LDAC firmy Sony, która umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 990 kbps z głębią bitową do 32 bitów wraz z obsługą formatu Hi-Res Audio Wireless. Funkcja kierunkowego dźwięku przestrzennego (Built-in Dimensional Audio) wykrywa ruchy głowy użytkownika i odpowiednio dostosowuje dźwięk w słuchawkach.

Xiaomi Buds 4 Pro działają do 9 godzin na jednym ładowaniu (38 godzin przy korzystaniu z etui). Słuchawki obsługują również ładowanie bezprzewodowe.

Nowe słuchawki Xiaomi są dostępne w dwóch kolorach: Star Gold i Space Black.

Xiaomi Watch S1 Pro ma wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,47 cala, obrotową koronę i odporne na zarysowania szafirowe szkło pokrywające ekran. Jest dostępny w dwóch różnych wariantach kolorystycznych: w srebrnej obudowie z brązowym skórzanym paskiem oraz w czarnej obudowie z czarnym paskiem wykonanym z odpornego polimeru.

Xiaomi Watch S1 Pro ma nowy interfejs. Xiaomi Watch S1 Pro śledzi w czasie rzeczywistym informacje dotyczące ponad 100 aktywności sportowych.

Bateria ma działać przez 14 dni. 10-minutowe doładowanie zapewni energię na kolejne dwa dni typowego użytkowania. Xiaomi Watch S1 Pro jest dostarczany ze stacją dokującą do ładowania bezprzewodowego, która jest w stanie naładować urządzenie do 100% w 85 minut.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: