ROIDMI Eve Plus - robot sprzątający z funkcją sterylizacji

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Xiaomi ROIDMI Eve Plus trafia na rynek: robot sprzątający z funkcją sterylizacji

Roidmi wprowadziło na rynek robota odkurzającego z automatycznym zbieraniem kurzu i funkcją automatycznej dezynfekcji. Ten robot sprzątający ma funkcję automatycznego opróżniania zbiornika i pierwszą stację dokującą z wbudowanym „generatorem cząsteczek dezodoryzujących”, który uruchamia się przy każdym automatycznym opróżnianiu zbiornika robota. Generator cząsteczek dezodoryzujących zabija 99,99% bakterii, wirusów, pasożytów i neutralizuje substancje wydzielające nieprzyjemny zapach z zastosowaniem filtrów HEPA i technologii Active Oxygen (aktywny tlen), która często stosowana jest w sterylizacji sprzętu medycznego. Cząsteczki dezodoryzujące atakują drobnoustroje i niszczą je od środka lub utleniają enzymy, którymi się żywią, niezależne od tego, czy są to często występujące pasożyty czy bakterie. Te aktywne cząsteczki tlenu mogą również utleniać substancje chemiczne, jak amoniak, formaldehyd, benzen i lotne związki organiczne.

Przy krótkim tylnym kanale opróżniania o długości 379 mm, silniku o mocy 900 W i mocy ssania wynoszącej 23000 pa stacja może szybko opróżnić robota. Duży worek na odpady 3L może pomieścić zawartość gromadzoną przez nawet 60 dni.

Moc ssania to 2700 pa. Wyposażony jest w układ nawigacji laserowej LDS 4.0. Jest kompatybilny z Mi Home, Alexa i Google Assistant. Bateria pozwala na 250 minut pracy po pełnym cyklu ładowania.

Oficjalna strona internetowa produktu ROIDMI Eve Plus jest tutaj

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: