Yale Linus Smart Lock - kolejny smart zamek w Polsce

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Yale prezentuje inteligentny zamek Linus Smart Lock

Yale (marka grupy ASSA ABLOY) wprowadzi do Polski smart zamek Linus Smart Lock. Będzie on kolejnym smart zamkiem dostępnym na polskim rynku. Niedawno testowaliśmy u nas bardzo udany produkt tedee, związany z firmą GERDA.

Linus Smart Lock ma być w sprzedaży w październiku 2020. Ceny (na razie w euro) przedstawiają się następująco:

 • zamek Linus: 249,99 €

 • Connect (Bridge): 79,99 €

 • klawiatura: 69,99 €

Zamek jest obsługiwany z poziomu aplikacji Yale Access, która umożliwia bezkluczowy dostęp i pozwala użytkownikom zobaczyć kto i kiedy, przyszedł czy wyszedł z domu, przydzielić wirtualne klucze dla gości i sprawdzić, czy drzwi są otwarte, czy zamknięte.

Funkcja Auto-Lock automatycznie rygluje zamek natychmiast po zamknięciu drzwi lub po określonym czasie, skonfigurowanym w aplikacji Yale Access. Kiedy wrócisz do domu i zbliżysz się do drzwi, funkcja automatycznego odryglowania Auto-Unlock odrygluje zamek dzięki geolokalizacji.

Możesz sprawdzić status drzwi w dowolnym momencie za pomocą aplikacji Yale Access. Linus wykorzystuje technologię DoorSense, dzięki której dowiesz się czy Twoje drzwi są bezpiecznie zamknięte. A jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, na przykład drzwi zostaną uchylone, aplikacja wyśle powiadomienie.

Linus wykorzystuje technologię Bluetooth Low Energy (BLE), a także 128-bitowe szyfrowanie AES i TLS. Jeśli zgubisz swój smartfon, możesz w dowolnej chwili zdezaktywować aplikację Yale Access i wszystkie klucze wirtualne. Konto Yale Access jest chronione za pomocą uwierzytelniania dwuetapowego, co oznacza, że użytkownicy będą musieli zweryfikować swoją tożsamość za pomocą hasła, ale również adresu e-mail lub numeru telefonu.

Zdalny dostęp zapewnia Yale Connect Wi-Fi Bridge. Użytkownicy będą również mogli skorzystać z integracji z Apple HomeKit. Podłączenie zamka do Yale Connect Wi-Fi Bridge umożliwi też integracje z Alexą i Asystentem Google.

Zamek będzie można także otwierać kodem na klawiaturze Yale Smart Keypad.

Działa już specjalna strona internetowa w polskiej wersji - jest dostępna tutaj

Specyfikacja techniczna zamka Linus Smart Lock

Kompatybilność zamka

 • Pasuje do szerokiej gamy drzwi - Czy twój zamek jest kompatybilny? Odwiedź stronę Sprawdzania Zgodności na naszej stronie internetowej, aby uzyskać rekomendacje dotyczące opcji wkładek dostępnych w twoim kraju.

Wymagania

 • Darmowa aplikacja Yale Access dla smartfonów z iOS i Android.

Częstotliwość komunikacji pomiędzy zamkiem Linus, a akcesoriami

 • Bezpośrednio przez Bluetooth lub przez Bluetooth i Wi-Fi, jeśli zamek sparowany jest z urządzeniem Yale Connect Wi-Fi Bridge.

Weryfikacja dwuetapowa

 • Twoje konto Yale Access jest chronione za pomocą uwierzytelniania dwuetapowego, co oznacza, że ​​użytkownicy będą musieli zweryfikować swoją tożsamość za pomocą hasła, ale również adresu e-mail lub numeru telefonu.

Szyfrowanie dwuwarstwowe

 • Linus Smart Lock wykorzystuje szyfrowanie Bluetooth Low Energy (BLE), a także 128-bitowe szyfrowanie AES i TLS, czyli bezpieczeństwo danych na poziomie bankowości internetowej.

Wymiary produktu

 • 58 mm szerokości, 58 mm głębokości i 150 mm długości.

Waga produktu

 • 623g (z bateriami)

Typ baterii

 • 4xAA - rekomendujemy baterie alkaliczne do zamka. Baterie w zestawie.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: