Z myAVON do GaduAIR

Newsy
Żródło: Gadu-Gadu
Opinie: 4

Rafał Napłoszek objął z początkiem listopada stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w GG Network S.A. i będzie odpowiedzialny za sprzedaż i marketing produktów telekomunikacyjnych znajdujących się w portfolio GG, czyli przede wszystkim mobilną wersję komunikatora Gadu-Gadu, operatora komórkowego GaduAIR i usług telefonii internetowej VOIP.
Nowy dyrektor posiada kilkunastoletnie praktyczne doświadczenie w zakresie budowy strategii marketingowych, projektowania procesów sprzedaży, uruchamiania nowych przedsięwzięć biznesowych, wprowadzania na rynek nowych marek i produktów, realizacji działań ATL, BTL, PR, Internet zarówno w dużych międzynarodowych korporacjach jak i firmach z polskim kapitałem, głównie w branżach telekomunikacyjnej, retail i reklamowej.
Przez ostatnie 4 lata Rafał Napłoszek pracował w AVON, największej na świecie firmie sprzedaży bezpośredniej. "Całościowo odpowiadałem za wirtualnego operatora komórkowego, którego oferta skierowana była przede wszystkim do konsultantek" – mówi Rafał Napłoszek. – "Przygotowałem i wdrożyłem nową strategię rynkową firmy, wprowadziłem nowe taryfy, nowy system benefitów dla użytkowników, co w rezultacie przyczyniło się do prawie 3–krotnego wzrostu sprzedaży."
Wcześniej Rafał Napłoszek pracował również m.in. w Germanos, gdzie jako szef marketingu odpowiadał za całość działań marketingowych oraz w agencji reklamowej J. Walter Thompson. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania UW.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  kristo pisze: 2010-11-06 18:54
  My Avon upadło, czy taki sam los czeka Gadu Air , Hmm ... zobaczymy.
  0
 • Users Avatars Mini
  cesarz pisze: 2010-11-06 19:55
  Ciekawe , co w My Avon szef miał do roboty ? w telefonii .Ten ( My Avon ) wirtualny operator był bardzo mało aktywny w zdobywaniu klientów ,,telefonicznych" . Może teraz pan Rafał będzie mógł się wykazać nie tylko sprzedając kosmetyki .
  0
 • Users Avatars Mini
  Ja pisze: 2010-11-07 21:38
  Trochę dziwna decyzja. Jakoś My AVon wydaje sie być maksymalną porażką. Na rynku jest parę bardzo dobrych osób od sprzedaży. Szczególnie, że ten człowiek pracował w Germanos, a tam ze sprzedażą miał bardzo mało doczynienia. Mimo wszystko pare miesięcy przetrzyma w kolejnej firmie.
  0
 • Users Avatars Mini
  lukas pisze: 2010-11-08 00:03
  to nie mogli wziasc kogos z Ery? ; ) ... po restrukturyzacji he he
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: