Jest darmowy Viaplay dla klientów PLAY

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Specjalna oferta PLAY z Viaplay w cenie abonamentu– internet stacjonarny z telewizją, oraz filmy i sport już od 45 zł miesięcznie

Jest specjalna oferta PLAY z Viaplay w cenie abonamentu.

 

Promocyjna paczka składa się z internetu stacjonarnego, telewizji PLAY NOW TV oferującej ponad 50 kanałów oraz Viaplay w cenie od 45 zł miesięcznie dla obecnych klientów abonamentowych Play.

 

Klient może również wybrać Internet z Rozszerzonym pakietem telewizyjnym za 65 zł miesięcznie – z dostępem do ponad 100 kanałów telewizyjnych także z Viaplay.

 

Play wprowadził też nowe oferty telewizji PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX w 3 wersjach:

 

•pakiet START – ponad 30 kanałów telewizyjnych i Viaplay przez 30 dni od Play – od 10 zł miesięcznie;

•pakiet PODSTAWOWY – ponad 50 kanałów telewizyjnych, Viaplay w cenie, możliwość dokupienia pakietów dodatkowych – od 25 zł miesięcznie;

•pakiet ROZSZERZONY – ponad 100 kanałów telewizyjnych, Viaplay w cenie, pakiety dodatkowe SPORT, EXTRA, KIDS, NEWS w cenie – od 45 zł miesięcznie.

 

Wszyscy obecni użytkownicy ofert telewizyjnych z dekoderem PLAY NOW TV BOX otrzymają darmowy dostęp do Viaplay do końca stycznia 2022 roku. Wystarczy zarejestrować się w tym serwisie by móc korzystać z nielimitowanego dostępu do wszystkich treści, w tym transmisji na żywo z wydarzeń sportowych. SMSy z linkiem do rejestracji będą wysyłane od 3 do 10 września. 31 stycznia dostęp zostanie wyłączony, by klienci nie musieli obawiać się o naliczane opłaty. Osoby, które będą chciały kontynuować korzystanie z Viaplay będą miały taką możliwość po samodzielnej aktywacji usługi na swoim TV BOX w cenie 34 zł miesięcznie, które w wygodny sposób zostaną doliczone do rachunku Play.

 

Wszyscy klienci z abonamentem w Play mogą otrzymać 30 dniowy  bezpłatny dostęp do Viaplay. Po tym okresie można zrezygnować z usługi lub korzystać z niej w cenie 34 zł miesięcznie. Dostęp można aktywować w aplikacji Play24. Po aktywacji wystarczy założyć swoje konto w serwisie Viaplay, wchodząc w link otrzymany SMS-em. Nowi klienci sieci Play oraz osoby przedłużające umowę mogą aktywować promocyjny dostęp do Viaplay podczas podpisywania umowy, jak również później, w aplikacji Play24.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: