"Zapisy wyobraźni" - wystawa prac dyplomantów ASP w Galerii Ericsson

Newsy
Żródło: Ericsson
Opinie: 11

25 kwietnia 2003 r. w Galerii firmy Ericsson została otwarta wystawa „Zapisy wyobraźni”. Przedstawiono prace Barbary Łuczkowiak i Włodzimierza Szymańskiego, wykładowców Wydziału Malarstwa ASP, artystów w dziedzinie malarstwa i tkaniny oraz wyróżnionych, tegorocznych dyplomantek: Joanny Bylickiej, Marii Kiesner i Anny Wojnarowskiej

Współpraca firmy Ericsson z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie trwa od 1999r. „Zapisy Wyobraźni” są już siódmą ekspozycją promującą młodych twórców i ich mistrzów. Poszukiwanie nowych sposobów komunikacji z otoczeniem jest istotnym zadaniem twórców naszej współczesności. Mecenat firmy Ericsson daje temu świadectwo wspierając zarówno artystów sztuki jak i technologii.

Wystawa, zainaugurowana wernisażem, któremu towarzyszyła muzyka wykonywana przez „Warszawskie Trio Stroikowe” – trio studentów trzeciego roku Akademii Muzycznej w Warszawie, potrwa do listopada 2003.

Zebrane prace tworzą otwartą dla publiczności Galerię Ericsson. Wystawę można oglądać w foyer budynku firmy Ericsson przy Al. Jerozolimskich 92 w Warszawie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 18.00.

Opinie:

Opinie archiwalne (11):

Komentuj

Komentarze / 11

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: