Zapłać z T-Mobile i Dolicz do rachunku Orange obsługują kolejną markę

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Zapłać z T-Mobile i Dolicz do rachunku Orange obsługują kolejną markę

Klienci abonamentowi T-Mobile i Orange mogą płacić za korzystanie z serwisu CANAL+ online, wybierając opcję Zapłać z T-Mobile i Dolicz do rachunku Orange.

Dzięki tej możliwości opłata za usługę zostanie dopisana do faktury za telefon komórkowy.

Wystarczy wejść na stronę www.canalplus.com i wybrać interesującą ofertę, a przy finalizacji zamówienia wskazać odpowiednią opcję.

Ta forma płatności wykorzystuje jedynie numer telefonu, nie trzeba więc udostępniać danych wrażliwych, takich jak karta płatnicza, ani instalować dodatkowych aplikacji. Transakcja jest autoryzowana specjalnym kodem PIN, który klient otrzymuje na wskazany numer telefonu.

Dzięki odroczonej płatności od razu możemy korzystać z usługi, a kwota doliczana jest do kolejnego okresu rozliczeniowego za abonament komórkowy.

Z opcji doliczenia opłaty za serwis do rachunku mogli do tej pory korzystać klienci sieci Play.

Płatności „Dolicz do rachunku Orange” i „Zapłać z T-Mobile” są obsługiwane za pośrednictwem Blue Media i Digital Virgo Payment.

Blue Media odpowiada za integrację transakcji z rachunku telefonicznego z innymi metodami płatności. Digital Virgo Payment zapewnia obsługę płatności we współpracy z operatorami Orange i T-Mobile.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: