ZaREklamuj swój biznes – rusza II edycja konkursu HTC i T-Mobile

Akcje partnerskie
Opinie: 2

Ruszyła II edycja programu ZaREklamuj swój biznesKażdy pomysł ma szansę na 5 tysięcy euro, kamerę HTC RE oraz zestaw promocyjny od T-Mobile

ZaREklamuj swój biznes to program grantowy, który wspiera ciekawe pomysły na biznes. Do pierwszej edycji konkursu zgłosiło się ponad 180 firm – w większości prowadzonych przez młode, ambitne osoby, pełne pomysłów.

Wyniki I edycji konkursu skomentowała Aleksandra Grzybowska, Head of Marketing HTC Poland:

„Przyznam, że liczba oraz poziom zgłoszeń konkursowych pozytywnie nas zaskoczyła. Uczestnicy wykazali się nieprzeciętną kreatywnością i nieszablonowym podejściem do tematu, które nieraz budziło nasz podziw i zachwyt. Żałujemy, że nie możemy nagrodzić wszystkich.”

oraz Marta Szwakopf, Kierownik Działu Marketingu SOHO T-Mobile Polska:

„Już pierwsza edycja programu to był prawdziwy festiwal kreatywności oraz dowód na to, że w ludziach jest mnóstwo odwagi i determinacji w dążeniu do określonych celów. Choć często jest to droga alternatywna, wymagająca, to jednak dająca dużo satysfakcji i umożliwiająca robienie tego, co naprawdę lubią. Cieszę się więc, że ponownie będziemy mieli okazję wziąć udział w projekcie, i wesprzeć tych, którzy wykazali się inicjatywą i postanowili wziąć sprawę w swoje ręce.”

Aby wziąć udział w konkursie należy nakręcić krótki, 15 sekundowy filmik – mikroREklamę, która w ciekawy sposób opowie, czym się zajmujesz i jaki jest Twój pomysł na biznes. Gotową, umieść na Instagramie z hashtagiem #zareklamujswojbiznes. Materiał automatycznie trafi na stronę zareklamujswojbiznes.pl, na której znajduje się również regulamin konkursu.

„Zdajemy sobie sprawę, że 15 sekund to za mało na pełną prezentację firmy. Te kilkanaście sekund ma wymóc na uczestnikach kreatywne podejście i pokazać ich twórczy potencjał.” – jak podkreśla Sylwia Kawalerowicz, redaktorka naczelna miesięcznika Aktivist, członkini jury.

Zwycięzca otrzyma ekwiwalent 5 tysięcy euro na wsparcie swojej działalności – sam decyduje na co dokładnie przeznaczy wygraną. Finaliści otrzymają także zestaw promocyjny Jump!proFirma S od T-Mobile oraz kamery HTC RE.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie ZaREklamuj swój biznes.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Sebix pisze: 2015-06-03 13:15
  Dobra inicjatywa ze strony T chyba jedyny operator który stara się wspierać i motywować młody biznes
  0
 • Users Avatars Mini
  puchatek2 pisze: 2015-06-05 09:48
  no właśnie chyba. pomarańczowi też swego czasu mieli orangefab . poza tym 5 k za 180 pomysłów to dla takiego kolosa jak t-mobile to okruszek nie warty wspomnienia. może wykorzystają któryś z tych pomysłów na zareklamowanie siebie bo te żałosne reklamy z kotem są bardzo słabe. na pewno nie śmieszne a chyba takie miały być.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: