Mi Watch i Mi Watch Lite za darmo - najlepszy prezent na Walentynki

Akcje partnerskie | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Mi Watch i Mi Watch Lite - najlepszy prezent na Walentynki

Odwieczny kłopot pt. „co kupić jej/jemu na Walentynki” właśnie przestał istnieć. Wszystko dzięki Xiaomi, które w cenie jednego – daje nam dwa urządzenia. Kupując Mi Watch w walentynkowej promocji za 549 zł, Mi Watch Lite dostajemy w prezencie. Oferta jest ważna od 8 do 14 lutego. To bardzo opłacalna propozycja, bo sam Mi Watch Lite kosztuje 249 zł

Jeśli chcemy zachęcić do uprawiania sportu naszą drugą połowę, teraz jest ku temu doskonała okazja. Nic nie motywuje tak jak wspólne ćwiczenia i monitorowanie swoich osiągnięć.

Które urządzenie będzie dla niej, a które dla niego? To już kwestia indywidualnych „negocjacji”, bo i jedno, i drugie nadaje się tak dla kobiety jak i mężczyzny. Co prawda Mi Watch z klasyczną okrągłą kopertą o przekątnej 1.39 cala jest większy, ale wykonany jest tak ładnie i starannie, że spokojnie będzie mógł ozdobić kobiecy nadgarstek. Także Mi Watch Lite z kwadratową kopertą sprawdzi się na ręku tak kobiety jak i mężczyzny.

Mi Watch

Ich wygląd i budowa sprawiają też, że nadają się na każdą okazję. Będą doskonałe jako urządzenie stricte „sportowe” pomagające w treningu siłowym, pływackim czy biegowym. Ale bez kłopotu założymy je także na wyjście do restauracji na kolację, bo przecież kiedyś znów będzie można do nich chodzić.

Niewątpliwą zaletą obu zegarków jest niska waga – 49 gramów razem z paskiem w przypadku Mi Watch i 35 gramów razem z paskiem w przypadku Mi Watch Lite.

Droższy Mi Watch ma fantastycznej jakości ekran AMOLED, na którym będziemy wszystko idealnie widzieć nawet w słoneczny dzień. Oczywiście mamy szeroki wybór wielu efektownych i bardzo ładnych tarcz – od sportowych przez artystyczne do klasycznych i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępny jest też tryb Always on Display, więc godzina i data mogą być wyświetlane cały czas.

Ładnie wyglądają także dwa przyciski funkcyjne – górnym wchodzimy w ustawienia, dolnym, z efektownym czerwonym akcentem, w funkcje sportowe. Co ważne – klikają się bardzo przyjemnie i aby je aktywować trzeba pokonać lekki opór – szansa, że wciśniemy coś przez przypadek jest minimalna.

Tańszemu Mi Watch Lite też niczego nie brakuje. Ekran IPS LCD jest ładny i czytelny a wybór tarcz –bardzo duży. Także tu znajdziemy wszystko – od klasyki, przez sportową elegancję, na ekstrawaganckich grafikach kończąc. Przycisk z lewej strony umożliwiający wejście w ustawienia klika się bardzo przyjemnie.

Mi Watch

Producent postarał się, by oprogramowanie było proste i czytelne. Oparł je na dużych kafelkach z ładnymi znakami graficznymi, nie ma więc szans byśmy się gdzieś zgubili. Po wciśnięciu przycisku z boku wchodzimy w przewijany pionowo interfejs. W Mi Watch Lite mamy dwa ekrany, po 9 kafelków na każdym, w Mi Watch jest 21 kafelków w jednym ciągu. Są one aktywne, kolejności nie można zmieniać. Z tego poziomu można wybrać rodzaj treningu. Mamy też dostęp do m.in. historii aktywności ze wszystkimi szczegółami i wykresami, historii treningów, pomiaru tętna, snu, kompasu, ciśnienia, wysokości, sterowania muzyką, budzika, stopera, minutnika, pogody, powiadomień, znajdowania telefonu, latarki (podświetla się cały ekran urządzenia) i wejścia w ustawienia.

Droższy Mi Watch ma więcej funkcji, m.in. możemy zmierzyć nim poziom natlenienia krwi. Jest także poziom stresu oraz tętno. Dostępnych jest też więcej rodzajów ćwiczeń – w sumie około 100. Oba pokażą nam wykresy snu, ale tańszy nie będzie uwzględniał drzemek w ciągu dnia. Obydwa są wodoszczelne i posiadają treningi pływackie. 

Przewijając ekran w lewo bądź prawo mamy tarcze tętna, snu, pogody, aktywności i sterowania muzyką. Z poziomu aplikacji w telefonie możemy zmieniać ich kolejność bądź je ukrywać.

Oczywiście do obsługi zegarków potrzebna jest nam aplikacja. To Xiaomi Wear – przemyślana i logicznie poukładana. Z jej poziomu sprawdzimy swój status, historię treningów i oczywiście także je włączymy. Nadamy także odpowiedni status aplikacjom, zmienimy i zainstalujemy tarczę zegarka czy dodamy kolejne urządzenie. Nie zawodzą baterie, mniejszy Mi Watch Lite powinien wytrzymać bez ładowanie tydzień, większy Mi Watch – dwa tygodnie.

Walentynkowa promocja jest więc doskonałą okazją dla aktywnej pary, by wejść w posiadanie dwóch bardzo dobrych smartwatchy w najlepszej ofercie na rynku.

Mi Watch

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: